Razer Viper Mini alınır mı?

Merhaba şuandaki mouse Razer abysus 2000 elime azıcık küçük gelmekte mouse claw ve fingertip grip şekillerinde kullanıyorum Razer essenital ve Razer Viper Mini arasında kaldım. Razer essenital elime palm grip tutusu oluyor biraz da bana kontörlü zor gibi geldi sizce hangisini tercih etmeliyim sensörler hangisinin iyi?

@hadwiger

DeathAdder V2 Mini nasıl?

Son düzenleme:
Merhaba şuandaki mouse Razer abysus 2000 elime azıcık küçük gelmekte mouse claw ve fingertip grip şekillerinde kullanıyorum Razer essenital ve Razer Viper Mini arasında kaldım. Razer essenital elime palm grip tutusu oluyor biraz da bana kontörlü zor gibi geldi sizce hangisini tercih etmeliyim sensörler hangisinin iyi?

@hadwiger

DeathAdder V2 Mini nasıl?
İkisi de teknik olarak aynı, beğendiğinizi alın.

İkisi de teknik olarak aynı, beğendiğinizi alın.

Esennital ile Razer Viper Mini için mi dediniz yoksa Razer Viper ile DeathAdder V2 Mini için mi?

Esennital ile Razer Viper Mini için mi dediniz yoksa Razer Viper ile DeathAdder V2 Mini için mi?

Son olarak şunu sormak istiyorum da Razer DeathAdder V2 ile Razer Viper mini arasındaki farka değer mi?

Son düzenleme:
Hocam konuda bilginiz olmadığını düşünüyorum ürünün 2 yıl garantisi bulunmakta ve kalitesiz bir ürün değil. Bloody dediğiniz ürün daha tanınmamış bir ürün ancak Razer her yerde bir üst seviyededir ve biri Çin'de üretilmesine rağmen biri Amerika şirketinde üretiliyor yani Razer her türlü üst seviyededir. 24/1/2022 tarihinde bende satın aldım gelmesini bekliyorum eminim geldiğinde buraya iyi bir yorum yapacağım.
Ben aldım memnunum. Elime göre küçük elim kavrıyor. Hafif. Herhangi bir takılma etme olmadı. Zaman geçtikte her mouse da olduğu gibi click sorunu çıkar sadece.

Şu an alacak varsa 4 aydır kullanıyorum müthiş zamnında 400 TL'den aldım şu an 700-1000 TL arası.
Zamanında uygun fiyatlıyken bende almıştım gayet memnunum. Ama güncel fiyatına daha güzelleri de bulunabilir.
O fiyatlara hakkını veren ürün değil. Kendim Razer Viper Mini kullanıyordum asla tavsiye etmiyorum.
Benim elime göre uygun bir ürün küçük olması çok iyi. Ama belki bu tarza yakın mouselar bulunabilir belki.

Yeni konular

Geri
Yukarı