Razer Viper Mini alınır mı?

O bütçeye Viper Mini küfür niyetine olur hem Rival 3 kablosuz o kadar iyi bir ürün değil ayarlama yapmadan kullanılmıyor ve her şey 2.4 GHz bandını kullandığı için sorun çıkartır kablosuz alacaksanız iyi araştırın ya da Logitech alın geçin.
Bu fiyat bandında hangi Logitech faresini önerirsiniz?

Tripofobisi olabilir arkadaşın ben de bu sebepten dolayı bir şey demek istemedim.
Yani hocam hiç delikli mouse kullanmadım ama delikler kullanırken elime batacak gibi rahat edemeyeceğim gibi hissediyorum bilgisayar başında yiyecek içecek tüketen birisi olarak da su dökülse deliklerin arasından mouseu bozar.

Neden herkes viper miniye böyle şeyler demiş çok mu kötü ya?

Yani hocam hiç delikli mouse kullanmadım ama delikler kullanırken elime batacak gibi rahat edemeyeceğim gibi hissediyorum bilgisayar başında yiyecek içecek tüketen birisi olarak da su dökülse deliklerin arasından fareyi bozar.

Neden herkes Viper Mini'ye böyle şeyler demiş çok mu kötü ya?

Sen rahat ol zaten düzgün markalar ona dikkat ediyor iyi bir markadan (HyperX Razer SS...) Almazsanız bunları düşünmeniz normal ama arkadaşların önerdiği mouse HyperX pulfsire haste çok kaliteli hiç korkmayın.

Yani hocam hiç delikli mouse kullanmadım ama delikler kullanırken elime batacak gibi rahat edemeyeceğim gibi hissediyorum bilgisayar başında yiyecek içecek tüketen birisi olarak da su dökülse deliklerin arasından mouseu bozar.

Viper Mini bu bütçe civarında en iyi mouse'lardan. Sensörler hakkında biraz bilgi edinip araştırabilirsiniz. Her ağızdan bir ses çıkıyor maalesef.

Delikli mouse elinize batmaz ama eğer bir şey dökülürse sıkıntı. Size kalmış, Pulsefire Haste cidden çok güzel bir mouse. Mağazada deneyimleme şansım oldu ve ihtiyacım yok ama almayı düşündürdü.

Yok ki ben sadece orada 2.4 GHz bandını değil de kendi bandını kullandığı için dedim.
Anladım hocam peki teşekkürler.

Kötü bir fare değil, LOD sorunu sebebiyle pek tercih edilmeyen bir fare olabilir (ki bu sorun bazıları için önemsiz) ama bunun dışında kötü bir özelliğini görmedim. Küçük eller için uygunluğu, hafifliği, Virgin Grade PTFE skatezler, örgülü kablo ve PMW3359 sensörüyle bütçesine göre güzel bir fare. Ayrıca batma konusunda bir endişeniz olmasın, deliksiz bir fare kullanıyormuş hissiyatında oluyorsunuz merak etmeyin :).

Yeni konular

Geri
Yukarı