Razer Viper Mini fare önerisi

josephwhite

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Doktor
Merhaba arkadaşlar fare almayı düşünüyorum. Sanırım fingertip grip şeklinde kullanıyorum fareyi ve şu an kullandığım fare de küçük bir fare. Razer Viper Mini'yi önerdi bir arkadaşım. RGB ya da üzerinde 15 bin tuş olması gibi beklentilerim yok. Fareden beklentim sensörünün kaliteli olması ve sağlam olması. Bu fiyata daha kaliteli bir şey alabilir miyim?

Merhaba arkadaşlar fare almayı düşünüyorum. Sanırım fingertip grip şeklinde kullanıyorum fareyi ve şu an kullandığım fare de küçük bir fare. Razer Viper Mini'yi önerdi bir arkadaşım. RGB'ya da üzerinde 15 bin tuş olması gibi beklentilerim yok. Fareden beklentim sensörünün kaliteli olması ve sağlam olması. Bu fiyata daha kaliteli bir şey alabilir miyim?

Ben 4-5 aydır Razer Viper mini kullanıyorum fakat aldığıma pişmanım açıkcası.

Mouse havadayken bile sensörün algıladığı oluyor, sensörün yarısına siyah bant yapıştırmak zorunda kaldım ki algılamasın diye ama yine de algılamaya devam ediyor :/

Skatez'leri güzel fakat bir süre kullandıktan sonra kötüleşti diyebilirim.

Malzeme kalitesi çok iyi.

Click'leri çok iyi, fakat hafif bir basınç uyguladığınızda clicklerden ses geliyor daha basmadığınız hâlde.

Açıkcası ben bu mouse'u almanızı öneririm. Havadayken algılama sıkıntısı yok ve sensörü daha iyi.

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar fare almayı düşünüyorum. Sanırım fingertip grip şeklinde kullanıyorum fareyi ve şu an kullandığım fare de küçük bir fare. Razer Viper Mini'yi önerdi bir arkadaşım. RGB ya da üzerinde 15 bin tuş olması gibi beklentilerim yok. Fareden beklentim sensörünün kaliteli olması ve sağlam olması. Bu fiyata daha kaliteli bir şey alabilir miyim?

Belirtmeyi unutmuşum belki bilmiyorsunuzdur diye yazayım dedim.

Razer Viper Mini sensör olarak PMW 3359'u kullanıyor.

Razer Deathadder v2 Mini ise optik sensör kullanıyor. Aralarında ne kadar fark vardır bilmiyorum fakat optik sensör daha iyidir sanırım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar fare almayı düşünüyorum. Sanırım fingertip grip şeklinde kullanıyorum fareyi ve şu an kullandığım fare de küçük bir fare. Razer Viper Mini'yi önerdi bir arkadaşım. RGB'ya da üzerinde 15 bin tuş olması gibi beklentilerim yok. Fareden beklentim sensörünün kaliteli olması ve sağlam olması. Bu fiyata daha kaliteli bir şey alabilir miyim?

İkisi de alınabilir çok güzel mouseler ve fiyatlarını sonuna kadar hak ediyorlar.

Belirtmeyi unutmuşum belki bilmiyorsunuzdur diye yazayım dedim.

Razer Viper Mini sensör olarak PMW 3359'u kullanıyor.

Razer Deathadder v2 Mini ise optik sensör kullanıyor. Aralarında ne kadar fark vardır bilmiyorum fakat optik sensör daha iyidir sanırım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben de o sensör olayına bakıyordum ama en ufak fikrim yok hangisinin daha iyi olduğuna dair.

Yeni konular

Geri
Yukarı