Elektronik Razer Viper Mini veya DeathAdder V2 Mini 199TL

Site güvenilir 3-5 günde kargoya veriyorlar tek sıkıntı o. Ben aldım siteden. Buradaki "güvenilir mi" adlı konulara bakabilirsin.
Peki Razer DeathAdder V2 ile Razer DeathAdder V2 Mini arasında 250-300 tl fazladan para verecek kadar fark var mı ?

Peki Razer DeathAdder V2 ile Razer DeathAdder V2 Mini arasında 250-300 TL fazladan para verecek kadar fark var mı?

DeathAdder V2 Mini eline küçük geliyorsa ve DeathAdder V2 eline tam oluyorsa (claw veya palm tutuyorsan) en iyi mouselardan bir tanesi. Fark var tabii. Benim elime DeathAdder V2 büyük geliyor ondan dolayı Viper Mini kullanıyorum.

DeathAdder V2 Mini eline küçük geliyorsa ve DeathAdder V2 eline tam oluyorsa (claw veya palm tutuyorsan) en iyi mouselardan bir tanesi. Fark var tabii. Benim elime DeathAdder V2 büyük geliyor ondan dolayı Viper Mini kullanıyorum.
Mouse grip tapes ile birlikte mi geliyor paket içeriğine dahil mi bu siteden alan varsa yazabilir mi ?

Mouse grip tapes ile birlikte mi geliyor paket içeriğine dahil mi bu siteden alan varsa yazabilir mi ?
Siteye sordum grip tapes yokmuş paket içeriğinde.

Son düzenleme:
Viper minin stok bitmiş, deathadder v2 mini alınabilir. Palm ve claw için.

Viper minin stok bitmiş, deathadder v2 mini alınabilir. Palm ve claw için.
20x10 ellerimin boyutu baya büyük v2 mini alsam çok küçük mü olur sizce ?

Razer Basilisk V2 Hypershift RGB Gaming Kablolu Mouse​

sepete ekleniyor galiba stok yenilenmiş olabilir mi ?

Birde şunu eklemeliyim bu mouse alınır mı ? Kronik vb. sorunu var mı ?

Geri
Yukarı