Razer Viper mini vs SteelSeries Rival 3

Bütçe
280

20Okan20

Hectopat
Arkadaşlar herkese sağlıklı günler dilerim (okumak zorunda değilsiniz aşağıda özelliklerimi belirttim). Yaklaşık olarak 6 yıldır Logitech G300S kullanıyorum solak olduğum için ve o zamanlar internetten alışveriş yapamadığım için sadece Vatan Teknosa gibi mağazalardan ekipman alışverişi yapabiliyordum 150 liralık bir bütçeyle bana göre en iyi mouse G300S idi. G300S Switch'lerinin tıklama ömrü 10milyon olduğu için LoL oynarken bana yetmiyordu neredeyse her yıl aynı mouse alıp duruyordum çünkü farklı mouse arayışına girmemiştim bu mousea bayağı alışmıştım ve toplamda 4 tane G300S'im oldu :D Genellikle LoL oynadığım için sağ tuşun tıklama ömrü doluyor artık internetten de alışveriş yapabildiğim için beni 3 veya daha fazla yıl kadar götürebilecek bir mouse arayışına girdim ve başlıktaki iki mouse arasında kaldım 13 Ocak'ta Rival 3 BİM'lere geliyormuş ve 220 lira fiyatı çok makul geldi Viper mini ise İtopya'da bazen 250-280 liraya düşüyor şu an Viper miniye daha sıcak bakıyorum bir de sizin görüşlerinizi alabilir miyim?

• Kullanım şekli: Sol el.
  • Mouse tutuş şeklim: Oyun dışında: Fingertip grip.
  • Oyun oynarken: Claw grip.
  • Oynadığım oyunlar: %70 LoL %30 Apex Legends Rust ve basit eğlence oyunları.
  • El ölçüm: Boyuna 18.5cm enine 10cm. Orta boyutlu bir elim var.
  • Bütçem: 220 ama 280e kadar çıkartabilirim.
  • Sizce hangi mouse bana en uygunu?​

Son düzenleyen: Moderatör:
Sensör, kablo, skatez ve tuş ömrü bakımından Viper Mini Rival 3'ten daha iyi. Ancak şu an Razer Viper Mini'de stok sıkıntısı var ve fiyatı uçmuş durumda. Bir aç öncesine kadar 280TL gibi bir fiyata bulunabiliyorken şu anda abisi diyebileceğimiz Razer Viper ile aynı fiyatta.

Rival 3, BIM'e 250TL fiyat ile gelecek. 250TL Riva 3 için gayet uygun bir fiyat ama stokları sınırlı olacak. Stoklar bitmeden alırım derseniz Rival 3 alın.

Alternatif olarak Deathadder V2 Mini'ye bakabilirsiniz. Teknik özellikler bakımından Viper Mini ile aynı, Rival 3'ten daha iyi. Fiyatı zaman zaman 280-290TL'ye kadar düşüyor.

Sensör, kablo, Skatez ve tuş ömrü bakımından Viper mini Rival 3'ten daha iyi. Ancak şu an Razer Viper Mini'de stok sıkıntısı var ve fiyatı uçmuş durumda. Bir aç öncesine kadar 280TL gibi bir fiyata bulunabiliyorken şu anda abisi diyebileceğimiz Razer Viper ile aynı fiyatta.

Rival 3, BİM'e 250TL fiyat ile gelecek. 250TL riva 3 için gayet uygun bir fiyat ama stokları sınırlı olacak. Stoklar bitmeden alırım derseniz Rival 3 alın.

Alternatif olarak DeathAdder V2 Mini'ye bakabilirsiniz. Teknik özellikler bakımından Viper mini ile aynı, Rival 3'ten daha iyi. Fiyatı zaman zaman 280-290TL'ye kadar düşüyor.

Yorumun için sağ ol ama solağım Deathadder'i önceden denedim hiç kullanamıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı