Razer Viper Ultimate alınır mı?

Soloneggo

Decapat
Daha fazla  
Selam, bir süredir Razer Viper Ultimate satın almayı düşünüyorum. Fiyatı 2.400 civarlarından 2100e kadar düştü. Bununla ilgili size 3 sorum var bilgisi olanlar yanıtlayabilirse sevinirim.

1- Üstteki ürünle alttaki ürünün isimlerinde yazan kodlar farklı. Daha önce bu farenin 2022 versiyonunun önerildiğini okudum. Hangisi yenilenmiş hangisi eski versiyon bunu nereden öğrenebilirim?

2- Dediğim gibi fiyat 2400'lerden düştü önümüzdeki aylarda daha da düşer mi beklemeli miyim yoksa bu fiyattan direkt şimdi alayım mı?

3- Daha önce araştırdım Logitech G PRO X superlight ile karşılaştırılan bir mouse. Genelde Razer önerilmiş ama siz ikisi arasından hangisini önerirsiniz? Ve neden?

Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• IMG_20221102_151852.jpg
    IMG_20221102_151852.jpg
    82,5 KB · Görüntüleme: 62
Logitech G Pro X Superlight bence daha iyi seçim olur. Bu bütçelere çıktığınız vakit kablo seçeneği benim için seçenek olmaktan çıkıyor. Kablosuzun rahatlığını çoğu kablolu mouse sağlayamıyor aynı segmentte. Yani benim tercihim Logitech'ten yana olurdu.

Hocam elbet kablolu mouse ile wireless mouse karşılaştıralamaz, aralarında dağlar kadar fark var ama ben yinede size Endgame Xm1r öneriyorum. Bir ara deneme fırsatım olmuştu ve acayip konforlu bir mouse. Aklınızda olsun diye söylüyorum.
Hocam çok sağol öneri için fakat özellikle kablosuz bakıyorum daha önce kablolu kullanıyordum yüksek ranklarda valorant oynuyorum kablo beni çok rahatsız ediyor uyuzluyum biraz kabloya bişey değdiği an tüm rahatım bozuluyor 😁

Logitech G Pro X Superlight bence daha iyi seçim olur. Bu bütçelere çıktığınız vakit kablo seçeneği benim için seçenek olmaktan çıkıyor. Kablosuzun rahatlığını çoğu kablolu mouse sağlayamıyor aynı segmentte. Yani benim tercihim Logitech'ten yana olurdu.
Evet kesinlikle kablosuz bakıyorum. Viper ultimate şarjlı diye biliyorum doğru mu? Bir de superlight bana çok küçük gözüktü hangisi daha büyük şuan g305 kullanıyorum hemen hemen tam oluyor elime, superlight daha küçükse rahat edemem gibi.

bende farkettim onu 2 modeli var. aralarindaki fark ne peki bende almayi dusunuyorum ama skatezleri yavaş deniliyordu yenilenen modelinde belki degistirmislerdir

Geri
Yukarı