RDR 2 alınır mı?

Joseph_75

Hectopat
Yer
Kocaeli
Arkadaşlar oyun hazır indirimde bu aralar çok videosunu gördüm. GTA serilerinin hepsini oynadım bu da Rockstar oyunu tabii güzeldir. Sizce ahım şahım güzel mi? i7.7700 HQ 1060 ile oynayacağım.

Tabii ki alınır. Sisteminiz rahat bir şekilde kaldırıyorsa alın. Ama 30-40 fps anca veriyorsa almanızı tavsiye etmem. Her ne kadar bazıları sinematik bir oyun 30 fps akar dese de ben 60 fps den aşağısına oynayamıyorum oyunu.

Kesinlikle alınır. Ben hayatımda daha öyle bir deneyim yaşamadım. FSR Performans'la oynarsınız 40 FPS civarları.

Alınır ama sevmeme ihtimalin de var. Çünkü bu oyun aşırı ağır bir oyun ve herkesin seveceği bir tarzda değil. Yani GTA'lara pek benzemiyor. İlk 2 saat oynayıp iade etme gibi bir durumun da olmayacak. Çünkü oyunun bölümleri aşırı uzun. Sen 2 saati doldurduğunda yalnızca 3 görev yapmış olacaksın ki bu görevlerden oyunu tam olarak kavrayamazsın bile. Ayrıca sistemin kaldırır.

Alınır ama sevmeme ihtimalin de var. Çünkü bu oyun aşırı ağır bir oyun ve herkesin seveceği bir tarzda değil. Yani GTA'lara pek benzemiyor. İlk 2 saat oynayıp iade etme gibi bir durumun da olmayacak. Çünkü oyunun bölümleri aşırı uzun. Sen 2 saati doldurduğunda yalnızca 3 görev yapmış olacaksın ki bu görevlerden oyunu tam olarak kavrayamazsın bile. Ayrıca sistemin kaldırır.
Chapter 1 yüzünden oyunu iade edecektim Chapter 2'ye geçtikten sonra bir anda 25 saat oyun süresi oldu. Oyun bir noktadan sonra tam oturuyor ve akmaya başlıyor. Ama ilk görevleri için bunu söyleyemem.

Chapter 1 yüzünden oyunu iade edecektim Chapter 2'ye geçtikten sonra bir anda 25 saat oyun süresi oldu. Oyun bir noktadan sonra tam oturuyor ve akmaya başlıyor. Ama ilk görevleri için bunu söyleyemem.

Bu yorumunu dikkate alarak oyuna bir şans daha vermeyi düşünüyorum.

Geri
Yukarı