Sürprizbozan RDR 2 Arthur hakkında

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Babaci

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba. Oyunun %52'si civarındayım. Saint Denis içerisinde gezerken bir anda öksürerek yere düştüm ve bir adam beni doktora götürdü. Doktor verem olduğumu söyledi. İyileştirmek için bir şey mi yapmalıyım yoksa hikayeye devam mı etmeliyim? Lütfen spoiler vermeyin hikaye hakkında.

Merhaba. Oyunun %52'si civarındayım. Saint Denis içerisinde gezerken bir anda öksürerek yere düştüm ve bir adam beni doktora götürdü. Doktor verem olduğumu söyledi. İyileştirmek için bir şey mi yapmalıyım yoksa hikayeye devam mı etmeliyim? Lütfen spoiler vermeyin hikaye hakkında.
Hikayeye devam et.

Merhaba. Oyunun %52'si civarındayım. Saint denis içerisinde gezerken bir anda öksürerek yere düştüm ve bir adam beni doktora götürdü. Doktor verem olduğumu söyledi. İyileştirmek için bir şey mi yapmalıyım yoksa hikayeye devam mı etmeliyim? Lütfen spoiler vermeyin hikaye hakkında.

Devam et dostum devam et...

Hikâye gereği Arthur verem oluyor, iyileşemiyor. Verem de borç almak için gittiği çiftçiyi pataklarken çiftçinin yüzüne öksürmesiyle oluyor. Sen adama borcu tahsil edeceğim diye dövüp sonra ''Evini sat, karını sat'' dersen bulaştırırlar sana veremi öyle. :D

Postu okuyanlar anlık.
artworks-1rR2Rmjdt8FdpwcU-Gwuc8g-t240x240.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı