RDR 2 av yapma

Tolga1940

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, RDR 2 oynuyorum mesela av yapiyorum hayvanı hangi silah ile vuracağını Compendium'dan bakıyorum tüfek diyor mesela geyik için vuruyorum 3 yıldızsa hayvanın deri kalitesi 1'e dusuyor. Varmint tüfeği ile yad a herhangi bir tüfekle vuruyorum düşüyor gene de acaba Türkçe yamamdaki cevirimi hatali?

Son düzenleyen: Moderatör:
Büyük hayvanları, dürbünlü tüfekle tam kafasından vurman lazım yıldızı eksilmemesi için. Küçük hayvanları ise, yine başından ve varmint rifle veya bow kullanarak vuracaksın. Bow için small game arrow var, onu kullanırsan daha iyi. Ayrıca şöyle bir detay var oyunda. Legendery hayvanlar var. Bunlardan Legendery Buck yani geyik olanı avlayıp, boynuzunu Fence denen dükkana götürürsen, orada Buck Antler Trinket verecek sana belli bir para karşılığında. Bu trinket, 2 yıldıza düşmüş hayvanlardan bile şansa 3 yıldız deri almana olanak sağlıyor. Özellikle yılan derisi almak da çok faydalı.

Son düzenleme:
Her hayvandan 3 yıldız almak farklı yerlerinden vurman gerekiyordu sanırım. O da yazıyor olması gerek. Örneğin geyik için kafasıydı.

Ben direk kafasından vuruyorum bide geceleyin mağazalar kapanıyor gece dükkana giremiyormuyuz dükkanı soymak için?

Büyük hayvanları, dürbünlü tüfekle tam kafasından vurman lazım yıldızı eksilmemesi için. Küçük hayvanları ise, yine başından ve varmint rifle veya bow kullanarak vuracaksın. Bow için small game arrow var, onu kullanırsan daha iyi. Ayrıca şöyle bir detay var oyunda. Legendery hayvanlar var. Bunlardan Legendery Buck yani geyik olanı avlayıp, boynuzunu Fence denen dükkana götürürsen, orada Buck Antler Trinket verecek sana belli bir para karşılığında. Bu trinket, 2 yıldıza düşmüş hayvanlardan bile şansa 3 yıldız deri almana olanak sağlıyor. Özellikle yılan derisi almak da çok faydalı.
Fence denen dükkan nerede?

Yeni konular

Geri
Yukarı