RDR 2 başlangıç için tavsiye

Onurunuzu yüksek tutmanızı öneririm.

Hikaye ilk olarak karlı bölgelerde başlıyor, birkaç görevden sonra ilk kalıcı kamp yeri olan Horseshoe Overlook’a yerleşiyoruz çete olarak. Benim tavsiyem buraya gelir gelmez düzgün bir at bulun. Oyundaki en meşhur at beyaz Arap atı. Haritanın en kuzeybatısında Lake Isabella’nın batısında bu at yakalanabiliyor. İlk kez at yakalamaya çalışacağınız için zor gibi gelecek ama değil, alışınca çok kolay olduğunu göreceksiniz. Bu atı yakalayıp tüm hikayeyi bu atla oynayabilirsiniz. Kısa yoldan para kazanmak isterseniz de atın bonding (bağ) seviyesi 4 olunca 240 dolara stable’a satabilirsiniz. Birkaç gün içinde tekrar aynı yerde spawn oluyor zaten.

Benim tavsiyem başlarda hızlı hızlı görevlere odaklanmayın. Sindire sindire oynayın. Avlanın, bol bol Perfect kondüsyonda deri toplamaya çalışın. Bunları kampta aşçı Pearson’a verin ki size Satchel yapsın. Tüm Satchel’ların kilidini açınca Legend of the East satchel’ı açılıyor, onu mutlaka erkenden almaya bakın.

Ben Challenge’lara da erkenden başlamanızı öneririm. Bazısı gayet kolay oluyor zaten.

Hikaye ilk olarak karlı bölgelerde başlıyor, birkaç görevden sonra ilk kalıcı kamp yeri olan horseshoe Overlook'a yerleşiyoruz çete olarak. Benim tavsiyem buraya gelir gelmez düzgün bir at bulun. Oyundaki en meşhur at beyaz Arap atı. Haritanın en kuzeybatısında Lake ısabella'nın batısında bu at yakalanabiliyor. İlk kez at yakalamaya çalışacağınız için zor gibi gelecek ama değil, alışınca çok kolay olduğunu göreceksiniz. Bu ATI yakalayıp tüm hikayeyi bu atla oynayabilirsiniz. Kısa yoldan para kazanmak isterseniz de atın bonding (bağ) seviyesi 4 olunca 240 dolara Stable'a satabilirsiniz. Birkaç gün içinde tekrar aynı yerde spawn oluyor zaten.

Benim tavsiyem başlarda hızlı hızlı görevlere odaklanmayın. Sindire sindire oynayın. Avlanın, bol bol perfect kondüsyonda deri toplamaya çalışın. Bunları kampta aşçı Pearson'a verin ki size satchel yapsın. Tüm Satchel'ların kilidini açınca Legend of the east Satchel'ı açılıyor, onu mutlaka erkenden almaya bakın.

Ben Challenge'lara da erkenden başlamanızı öneririm. Bazısı gayet kolay oluyor zaten.

At Ultimate olduğu için güzel bir şey gelecek okuduğum kadarıyla peki TR yama yaptınız mı siz?

TR yama yapmadım, resmi olmayan yamalar genelde oyun dosyalarını bozuyor. RDR2 de zaten sağolsun kendiliğinden sorunlu bir oyun, ERR_GFX_STATE hatasıyla uğraştım uzun süre. Bir de yamanın sebep olacağı sorunlarla uğraşmak istemedim. Zaten biraz İngilizce biliyorsanız hikayeyi anlaması zor değil.

Ultimate versiyonda ufak bazı değişikler, ek 1-2 görev, ekstra bir at, bir farklı silah olduğunu duymuştum ama hangileri bilmiyorum. Söylediğim beyaz at Ultimate olmayan versiyonda da var. Bendeki de Ultimate versiyon ama normal versiyon da alınabilir bence değecek bir fark yok arada.

TR yama yapmadım, resmi olmayan yamalar genelde oyun dosyalarını bozuyor. RDR2 de zaten sağ olsun kendiliğinden sorunlu bir oyun, ERR_GFX_STATE hatasıyla uğraştım uzun süre. Bir de yamanın sebep olacağı sorunlarla uğraşmak istemedim. Zaten biraz İngilizce biliyorsanız hikayeyi anlaması zor değil.

Ultimate versiyonda ufak bazı değişikler, ek 1-2 görev, ekstra bir at, bir farklı silah olduğunu duymuştum ama hangileri bilmiyorum. Söylediğim beyaz at Ultimate olmayan versiyonda da var. Bendeki de Ultimate versiyon ama normal versiyon da alınabilir bence değecek bir fark yok arada.

Harici 1 at daha geliyor Enis Kirazoğlu ve multiplayer videolarını izlemeyi sevdiğim için genelde oradan bakıyorum 1 oyunu alacaksam İngilizce beni şu dükkan şeylerinde sinir ediyor biraz özellikleri vs okurken.

Harici 1 at daha geliyor Enis Kirazoğlu ve multiplayer videolarını izlemeyi sevdiğim için genelde oradan bakıyorum 1 oyunu alacaksam İngilizce beni şu dükkan şeylerinde sinir ediyor biraz özellikleri vs okurken.
Hocam indirin yamayı, sorun yaşarsanız silersiniz zor değil. Ben yamayla oynuyorum bir problem yok.

Hocam indirin yamayı, sorun yaşarsanız silersiniz zor değil. Ben yamayla oynuyorum bir problem yok.

Ne kadar süredirkullanıyorsunuz GTA 5 de 100 m para var ondan korkuyoorum:D

Bir de şerefli şerefsiz muhabbetinde neler oluyor (spoiler varsa söylemeyin)

Ne kadar süredirkullanıyorsunuz GTA 5 de 100 m para var ondan korkuyoorum:D

Bir de şerefli şerefsiz muhabbetinde neler oluyor (spoiler varsa söylemeyin)
Oyunun %65'indeyim. Şeref konusu spoilere girebilir, söylemesem daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı