RDR 2 Benzeri oyun önerisi

İsa Takmaz

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. Yeni çıkacak konsol Series X alacağım. Oynamak istediğim oyunlar:
RDR2.
Çıkmasını beklediğim GTA6.
PC'de PUBG ve CS:GO oynuyorum. Konsolda bunun yerini rekabetçi olarak dövüş ve maç oynamak alacak sanırım aslında rekabetçi Online yetiyor bana. Ama GTA gibi serbest takılma kasmadan görev yapmakta güzel. RDR2 muhteşem olmuş. Konsolda klavye mouse olursa PUBG'de oynayacağım.
Aslında pek oyuncu sayılmam. Bu kadar açıklamaya bana RDR2'ye benzer oyunlar ne önerirsiniz? Sadece gerçekci kaliteli böyle.

Arkadaşlar selam. Yeni çıkacak konsol series X alacağım. Oynamak istediğim oyunlar:
RDR2.
PC'de PUBG ve CS:GO oynuyorum. Konsolda bunun yerini rekabetçi olarak dövüş ve maç oynamak alacak sanırım aslında rekabetçi Online yetiyor bana. Ama GTA gibi serbest takılma kasmadan görev yapmakta güzel. RDR2 muhteşem olmuş. Konsolda klavye mouse olursa PUBG'de oynayacağım.
Aslında pek oyuncu sayılmam. Bu kadar açıklamaya bana RDR2'ye benzer oyunlar ne önerirsiniz? Sadece gerçekci kaliteli böyle.

Klasik olacak ama oynamadıysan Witcher 3 derim. Hikayesi Gamepad ile arkaya yaslanıp oynayınca akar gider.

Hatta 2'den başlayabilirsin. İlk oyunu kadar eski eğil oynarken sıkmaz. Ayrıca duyduğum kadarıyla Xbox geçmiş oyunların hepsine uyumluluk sağlıyacakmış. Yani onu da yeni konsolunda oynarsın.

Arkadaşlar selam. Yeni çıkacak konsol Series X alacağım. Oynamak istediğim oyunlar:
RDR2.
Öyle bir oyun yok hocam. Kaliteyi Rockstar belirliyor. Yeni oyunlarını beklemekten başka yapacak bir şeyimiz yok.

Geri
Yukarı