Sürprizbozan RDR 2 Dutch van der Linde hakkındaki düşünceleriniz

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İlk başlarda "iyi görünümlü" zannedip olaylar ilerleyince ve malum olan sahnede kaçıp gitmesinden sonra tam anladım ki kendini düşünen bencil lider vasfı olmayan korkağın teki bana göre.

Sizce Türkçe yama kurup oynamalı mıyım? Oyunda geçen diyalogları pek anlayamıyorum ama Türkçe yama kurarsam da oyundan zevk alır mıyım onu bilmiyorum.

Ben spoiler'ı bile yanlış vermişim. Spoiler falan yediğiniz yok. 😁 İngilizceniz pek iyi değilse Türkçe yama kurmaktan bir sorun çıkmaz. Tabii özellikle oyun oynarken alt yazıları okumak ayrı bir işkence.

Ben Spoiler'ı bile yanlış vermişim. Spoiler falan yediğiniz yok. 😁 İngilizceniz pek iyi değilse Türkçe yama kurmaktan bir sorun çıkmaz. Tabii özellikle oyun oynarken alt yazıları okumak ayrı bir işkence.

Sevindim spoiler yemediğime ama sizden önce en son mesaj yazan arkadaş vermiş spoiler'ı tam okumasam da. :D Önerebileceğiniz türkçe yama var mı ? Teşekkürler şimdiden.

Yok hocam yamalar kayıt dosyalarına bir şey yapmadığı için baştan başlamaya gerek yok. Ha güvenemezseniz yamayı indirmeden önce kayıt dosyalarının yedeğini alın.
Onun için dememiştim ilk 2 bölümdeki diyaloglar sonraki bölümler ile örgülüyse türkçe yamayı kurduktan sonra yeniden başlamak lazım herhalde bilemedim.

Onun için dememiştim ilk 2 bölümdeki diyaloglar sonraki bölümler ile örgülüyse türkçe yamayı kurduktan sonra yeniden başlamak lazım herhalde bilemedim.
Hocam 1. bölüm o kadar sıkıcıydı ki hiç hatırlamadığım bir bölüm. Sadece John Marston ve ilk görevde kurtardığınız kadın(Sadie) için tekrar oynamanız gerekebilir. John Marston'la ilgili olan kısım o kadar önemli değil hikâyenin devamında toparlarsınız fakat Sadie karakteri için gerekebilir. O da ilk görev zaten. Onun dışında bazı karakterlerin hikâye başlamadan önce ne yaptığı ve ruh hallerini de anlamak için lazım olabilir. En basitinden 1. bölümde avcılığa çıktığınız görevde yanınızdaki karakter ile dönen muhabbet onun kampa katılmadan önce ne yaptığı ile ilgiliydi diye hatırlıyorum. Fakat dediğim gibi 1. bölüm sıkıcıydı ve ben oynayalı çok oluyor daha net hatırlayan biri olabilir.

Hocam 1. bölüm o kadar sıkıcıydı ki hiç hatırlamadığım bir bölüm. Sadece John Marston ve ilk görevde kurtardığınız kadın(Sadie) için tekrar oynamanız gerekebilir. John Marston'la ilgili olan kısım o kadar önemli değil hikâyenin devamında toparlarsınız fakat Sadie karakteri için gerekebilir. O da ilk görev zaten. Onun dışında bazı karakterlerin hikâye başlamadan önce ne yaptığı ve ruh hallerini de anlamak için lazım olabilir. En basitinden 1. bölümde avcılığa çıktığınız görevde yanınızdaki karakter ile dönen muhabbet onun kampa katılmadan önce ne yaptığı ile ilgiliydi diye hatırlıyorum. Fakat dediğim gibi 1. bölüm sıkıcıydı ve ben oynayalı çok oluyor daha net hatırlayan biri olabilir.
Çok teşekkür ederim.

Spoiler olacak o yüzden oynamayan arkadaşlar devamını okumasın. Dutch babacan tavırlarla başlayıp tamamen bencil, sadece para düşünen, Micah tarafından bildiğin kullanılan bir adama evriliyor ki bunu bölümler ilerledikçe anlıyorsun. John Marston, Arthur Morgan, Hosea hepsine bir yerde yamuğu var adamın ve unutmadan her zamanda bir planı vardır :d I HAVE A PLAN GUYS.

Yeni konular

Geri
Yukarı