RDR 2 geri yükleme

GRBreakpoint

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Herkese iyi sosyaller. RDR 2 D: Klasörümde yüklü idi. Daha sonra anakart kısa devre yapınca anakart, işlemci ve RAM'i değiştirdim. D klasöründe zaten yüklü olan RDR 2'yi Steam'e tanıtmanın bir yolu var mı acaba? Kırsalda yaşadığım için internet problemim var ve internetim mobil internet tekrardan indiremiyorum şu an için. Epic Games'teki oyunları tekrar tanıtmak çok kolay ancak Steam'e bir çare bulamadım.
Şimdiden herkese teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam>ayarlar>indirmeler>kütüphane klasörleri>istediğin yere kütüphane klasörünü oluştur>oyunu o klasörün içine at.

Dosya Ekleri

• 1679393452439.png
    1679393452439.png
    1,2 MB · Görüntüleme: 11
Steam'de D klasörü için RDR'yi tektrar indirmeyi deneyin, muhtemelen dosyaları otomatik bulacağı için interneti kullanmadan sadece doğrulama yapacaktır.

Steam'de D klasörü için RDR'yi tektrar indirmeyi deneyin, muhtemelen dosyaları otomatik bulacağı için interneti kullanmadan sadece doğrulama yapacaktır.
Teşekkürler. Şimdi deniyorum.

Steam>ayarlar>indirmeler>kütüphane klasörleri>istediğin yere kütüphane klasörünü oluştur>oyunu o klasörün içine at.
Sizin dediğinizi yapmadan indir'e basmıştım ama olanı da silmiş sanırım bu sefer. RDR 2 oynama hayali yattı yine. Ama öğrenmiş oldum sayenizde teşekkürler.

Son düzenleme:
Teşekkürler. Şimdi deniyorum.

Sizin dediğinizi yapmadan ındir'e basmıştım ama olanı da silmiş sanırım bu sefer. RDR 2 oynama hayali yattı yine. Ama öğrenmiş oldum sayenizde teşekkürler.

Hocam klasörün içindeyse silmez diyebiliyorum. Dosyayı doğrular ve eksikse eksik yerleri yükler. He silindiyse tabii yapacak bir şey yok.

Geri
Yukarı