RDR 2 gölge ve saçlar piksel oluyor

Merhaba arkadaşlar bir süredir bu oyunu oynuyorum ve bu sıkıntıyı çözmek istedim. İnternette gördüğüm her şeyi denedim fakat halen daha sorun devam ediyor. Gölgeler, saçlar piksel oluyor. Nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartınız nedir? Ekran kartınız ayarlarından performans modunu kaliteye alın.
Nvidia Geforce 1050Tİ Gaming Modelini kullanıyorum. Deneyeceğim.
Sisteminiz ve grafik ayarlarınız nelerdir?

MSAA açın, ek olarak çözünürlük nedir?
Resolution scaler ayarı 0'da olmalı.
Nvidia Geforce 1050Tİ Gaming
Ryzen 3 2200G 3.9GHz işlemci
8 GB Ram
1920x1080 144Hz Monitör.
MSAA Açıp denedim fakat bir değişiklik olmadı. Resolution Scaler 0'a almayı deneyeceğim.

NVIDIA GeForce 1050 Ti Gaming modelini kullanıyorum. Deneyeceğim.

NVIDIA GeForce 1050 Ti Gaming.
Ryzen 3 2200G 3.9GHz işlemci.
8 GB RAM.
1920X1080 144Hz monitör.
MSAA açıp denedim fakat bir değişiklik olmadı. Resolution scaler 0'a almayı deneyeceğim.

1050 Ti ile iyi bir oyun deneyimi yaşayamazsın.

1080p'de bu oyun maalesef böyle gözüküyor. Kötü bir PC portu olmasına bağlıyorum bunu. Ayrıca MSAA ve TAA'yı bir arada kullanınca oyunda farklı görsel buglar oluşmaya başlıyor, o yüzden önermem. Resolution scale'i 1.250'ye alabiliyorsan al derim ama VRAM yetmeyecektir büyük ihtimalle. O yüzden onu sıfırda bırakıp advanced ayarların altında soft shadows'u kapatın, sonra da TAA sharpening'i böyle ortanın hafif sağında kalacak şekilde ayarlayın derim. FXAA açmanızı da önermem, daha da bulanık gözüküyor oyun. Bunlar yine tatmin etmediyse, Nvidia'nın kontrol panelinden şuradaki ayarı yapabilirsiniz. Yapabilecekleriniz bunlarla kısıtlı.

Geri
Yukarı