Çözüldü RDR 2 güncel işlemci sürümü uyarısı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

fakaatt

Femtopat
Daha fazla  
Selamlar,
Bir süredir RDR 2'yi sorunsuz bir şekilde oynuyordum. Fakat geçen günlerde oyun açmadan önce karşılaştığım uyarı (ek-1) yüzünden oyuna girebilsem bile oynanış kısmında çok bariz bir kasma ve FPS düşüşü yaşadım. Önceden gayet akıcı bir şekilde oynuyordum ama şimdiki hali ile oynamak imkansız. Bana verdiği uyarıda sürücümü güncellemem gerektiğini söylüyor ama zaten hem ekran kartı hem de işlemcim için en son güncel sürümleri kullanıyordum yine de kontrol ettim ve bütün driverlarım güncel görünüyor. Buna rağmen sorun devam ediyor.

Dosya Ekleri

• EK 1.png
    EK 1.png
    9,6 KB · Görüntüleme: 32
  • EK 2.png
    EK 2.png
    9,8 KB · Görüntüleme: 32
Çözüm
Büyük ihtimalle bilgisayarın ekran kartının değil işlemcinin grafik işleme ünitesini kullanıyor. Bu videoyu izleyerek sorunu çözebilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Büyük ihtimalle bilgisayarın ekran kartının değil işlemcinin grafik işleme ünitesini kullanıyor. Bu videoyu izleyerek sorunu çözebilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Çözüm

Videodan yaptıklarımın üstüne birkaç ayar daha yaptım ve sorun çözüldü yardımın için teşekkür ediyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı