RDR 2 için Türkçe yamanın fiyatı ne kadar olmalı?

Yama 50 TL olarak açıklandı. Akıllarında tekli satmak olmadığı için 40'dan daha düşük olacak diyorlardı ama discord ve forumlardan onlarca tepki aldıkları için acele bir şekilde bu fiyatı seçtiler. Kırılmasını bekliyorum.

50 TL bu yama için çok fazla. Yap, 15 TL. 5 kişi alacağına 50 kişi alır böylece. Zaten yamayı alanların çoğu öğrenci-genç kesim. 50 TL'yi kim verebilecek ki? Mantıksız bir açıklamadır.

Böylesine rezil bir proje yönetimi beklemiyordum. Kilidi vurdurup gitmişler konuya. Ücretsiz yama yapanlara destek verilmeli bence bunlar yerine. 50 liraya oyun alırım bunlar milletin aklıyla dalga geçiyor. Acaba fatura kesiyorlar mı?

Son düzenleme:
Yamalarını satın almayı düşünüyordum fakat böylesine ölücü insanları yolmaya çalışan bir zihniyet ekibi olduklarını görünce satın almamayı düşünüyorum. En sevmediğim insan tipinde bir ekipmiş 7 ay boyunca DH'den reklamlarını yaptılar ama insanları yolma zihniyetleri tepki alınca DH bize sövdü, DH'de ki binlerce kişiye göremi fiyat belirleyeceğiz deyip işin içinden çıktılar. İnsan beş kuruş para istemeden oyunları çeviren gönlünüzden bir şey kopuyorsa bize yardımcı olabilirsiniz diyen eski çevirmenleri özlüyor bunları gördükçe.

20200709_182700.jpg

5 TL daha ekleyip bu oyunları almak daha mantıklı. 😀

Son düzenleme:

Geri
Yukarı