RDR 2 kalitesinde oyun önerisi

O kalitede başka oyun yok, olsa olsa God of War o kalitede olabilir. Aksiyon oyunlarını aşırı derecede seviyorsan Doom Eternal'ı da önerebilirim.

Yok hocam, teknik açıdan o oyunun yanına yaklaşabilen yok. Rockstar işte, alıştırdı bizi böyle kaliteli oyunlara. Oturmuş Gta 6 falan bekliyorum "oyun oynamak" için. Malum bunların yanına seri üretim oyun basan Ubisoft "oyunları" biraz öğrenci projesi gibi kalıyor.

RDR 2 oynadım başka oyun oynayamıyorum, tat vermiyor. Hatta RDR 2 bile artık fazla tat vermiyor ama daha iyisini bulamadım. RDR 2'nin grafikleri, fizikleri gerçekten çok iyi ama RDR 2'den bile daha fazla detaylı bir oyun istiyorum. Belki şu an da öyle bir oyun yoktur bile. En az RDR 2 ayarında veya daha iyi oyun önerileriniz var mı?

Witcher 3 denemelisin ve aralık 17'sinde yeni ücretsiz güncelleme geliyor oyun grafikleri az da olsa iyileştirilmiş internetten araştırabilirsiniz.

RDR 2 oynadım başka oyun oynayamıyorum, tat vermiyor. Hatta RDR 2 bile artık fazla tat vermiyor ama daha iyisini bulamadım. RDR 2'nin grafikleri, fizikleri gerçekten çok iyi ama RDR 2'den bile daha fazla detaylı bir oyun istiyorum. Belki şu an da öyle bir oyun yoktur bile. En az RDR 2 ayarında veya daha iyi oyun önerileriniz var mı?
RDR 2'den o zevki aldıysanız geçmiş olsun, daha iyisi diye bir şey sizin için artık yok. RDR 2 oynamaya devam edebilirsiniz yeni şeyler keşfedebilirsiniz. O detaylar, fizikler, grafikler...

Tekrardan oyun oynama alışkanlığı kazanmak istiyorsanız önce bağımsız çok büyük beklentinizin olmadığı oyunlara yönelin daha sonra diğer büyük oyunlara geçmeniz sizin için yararlı olacaktır çünkü RDR2'den sonra başka bir büyük oyun oynamaya çalışırsanız oyunu oynarken hep bir kıyas içerisinde olacaksınız ve bu oyundan aldığınız zevki azaltacaktır.

Geri
Yukarı