RDR 2 parçacıklı gölgeler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Reflect

Decapat
Daha fazla  
RDR 2 de gölgeler parçacıklı gözüküyor. Aynı şekilde adamın saçı vs garip. Oyundan sogudum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Abov, klasik sözler buna klasik yanıt yakışır; o sistem parasına 20 tane RDR 2 alırsın.

Hediye zaten ben istemedim.
Sisteminizi bilmiyorum fakat oyun ayarlarını yükseltmeyi deneyin. İnternete ekran kartı modelinizle, “xxx model best RDR2 settings” yazarak en optimal ayarları bulabilirsiniz.

O ayarlara baktığımda hepsi 30 FPS oluyor nedenini anlaymadım 60 FPS altı kasıyormuş gibi.
Sisteminizi bilmiyorum fakat oyun ayarlarını yükseltmeyi deneyin. İnternete ekran kartı modelinizle, “xxx model best RDR2 settings” yazarak en optimal ayarları bulabilirsiniz.

Ha bir de böyle ekranı hızlı çevirdigimde adamın bazı saçları falan sonradan geliyor bu ayar ne acaba?

Hediye zaten ben istemedim.

O ayarlara baktığımda hepsi 30 FPS oluyor nedenini anlaymadım 60 FPS altı kasıyormuş gibi.

En iyi görüntü kalitesi için yapılan ayarlar. Baktım kartınız RX570 sanırım. 60 FPS için evet ayarlarınızın düşük olması gerekiyor ve düşük ayarlarda dediğiniz sorunlar mevcut. Ya FPS'den ya da görüntü kalitesinden taviz vereceksiniz size kalmış. Ben şahsen Ultra ve yüksek ayarlarda 35 FPS oynamayı orta ve düşük ayarlarda 60 FPS oynamaya tercih ettim.

Hocam, orijinalini satın alın.

Hocam para olsa niye al mıyım yani bu oyun hoşuma gidiyor.
En iyi görüntü kalitesi için yapılan ayarlar. Baktım kartınız RX570 sanırım. 60 FPS için evet ayarlarınızın düşük olması gerekiyor ve düşük ayarlarda dediğiniz sorunlar mevcut. Ya FPS'den ya da görüntü kalitesinden taviz vereceksiniz size kalmış. Ben şahsen Ultra ve yüksek ayarlarda 35 FPS oynamayı orta ve düşük ayarlarda 60 FPS oynamaya tercih ettim.

Peki bu ayar hangi ayar hocam onu biliyor musunuz?

Hocam para olsa niye al mıyım yani bu oyun hoşuma gidiyor.

Peki bu ayar hangi ayar hocam onu biliyor musunuz?

Oyunu oynadığımın üstünden birkaç ay geçti fakat tek bir ayar ile değil birçok seçeceğin kombinesiyle yapmanız lazım.
Bu konuya göz atın sorununuz çözülecektir.

Oyunu oynadığımın üstünden birkaç ay geçti fakat tek bir ayar ile değil birçok seçeceğin kombinesiyle yapmanız lazım.
Bu konuya göz atın sorununuz çözülecektir.

Yardımın için sağ ol.

Bu oyun 1080p de iyi gözükmüyor zaten. TAA oyunu piksellestiriyor, TAA Sharpening ayarı ile daha da belirgin oluyor. En az 1440p oynanmalı bu oyun.

Artı -1 Eksi
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı