Çözüldü RDR 2 Procces Monitor raporu nasıl alınır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

cosnta

Decapat
Ben RDR 2 aldım ve açılmadı bende Process Monitor'den raporda yardımcı olabilir misiniz? Sorunun rockstars Games Launcher kaynaklı olduğunu neredeyse biliyorum ve Rockstar Games laucnher

"Bilgisayar\HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\DeviceClasses" ve "Bilgisayar\HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Classes" not found diyor bunu nasıl çözeceğim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Format attım oyun şu anda iniyor ve o dediğiniz çözümü uyguladım oyun açılmazsa ben yeni bir hata raporu göndereceğim.

Format attıktan sonra oyun sorunsuzca çalışıyor sadece vcruntime140.dll hatası aldım Visual Studio indirdikten sonra oyun açıldı.
Her not found yazan deger direkt olarak hata icermez. Acmaya calisirken herhangi bir hata aliyor musunuz? Bunun disinda raporu olusturup bizimle paylasabilirsiniz.

Bu dosyalar her ne kadar oyunun kurulu oldugu konumda eksik görünse de, yine de denemenizi rica edecegim.

Asagidaki dosyalari bulundugu konumdan siliniz.

C:\Windows\SysWOW64\vcruntime140.dll
C:\Windows\SysWOW64\msvcp140.dll

Ardindan bu paketin kurulumunu yapiniz.

Kurulum esnasinda sorun yasayacak olursaniz Denetim Masasi üzerinden 2015 paketini onarmayi deneyiniz. Eger dosyalar mevcut degilse direkt yukaridaki paketin kurulumunu yapiniz.

Bunun disinda oyunun F: sürücüsüne kurulu oldugunu görüyorum. Bazen oyunlar C: sürücüsü disinda farkli bir sürücüye kuruldugu vakit acilmayabiliyor. Yukaridaki cözüm ise yaramayacak olursa bir de böyle deneyin.

Format kesin cözüm olmayabilir. Dedigim gibi, bazen oyunlar C: sürücüsü disinda farkli sürücülere kuruldugu zaman acilmayabiliyor.

Örnek olarak;

Tabii diskinizde yer olmadigindan ötürü denemeniz pek mümkün görünmüyor.

Geri
Yukarı