RDR 2 | Sorunsuz Türkçe Yama | Final Sürüm (Ekim 2023)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hangi platformlarda çalışıyor belirtmemişsiniz. Ona göre oyuna sahip olacağım. Açıklarsanız sevinirim.
Yama nın hangi platformlarda aktif çalıştığını belirtmemişsiniz. Ona göre satın alacağım. Yardımcı olur musunuz?

Hangi platformlarda çalışıyor belirtmemişsiniz. Ona göre oyuna sahip olacağım. Açıklarsanız sevinirim.
Yama nın hangi platformlarda aktif çalıştığını belirtmemişsiniz. Ona göre satın alacağım. Yardımcı olur musunuz?
Pc sadece

Hocam merhabalar ben sizin paylaştığınız gibi yamayı yaptım. Online girmeye çalışıyorum dediğiniz gibi kısa yolu kullanmadan giriyorum. Karakter oluşturma ekranından sonra hoş geldiniz yazısında kalıyor. İnternetten baktım yazı gelmeden sinematik çıkıyor yardımcı olur musunuz?

Merhaba arkadaşlar. yamayı kullanabilmek için hangi sürümü indirmeliyim.

Sonunda güncellemeden sonra çalışan bir yama. Güncelleyip paylaştığınız için teşekkürler.
NOT: Eğer oyunu rockstargames üzerinden satın aldıysanız önce rockstargames launcher ı (sağtıklayıp özellikler diyip uyumluluk kısmında yönetici olarak çalıştırı seçin.) açın. Daha sonrasında yamayı çalıştırıp videodaki gibi "rdr2 tr font fix" e tıklayın ama tamam falan demeyin. Oyunu rockstargames launcher üzerinden başlatın yaklaşık 20-25 saniye (en azından bende bu kadar sürüyor.) tamam diyin. (mouse imlecinin yanında yükleme ibaresi çıkar o ibare bittiğinde tamam diyin). Bu şekilde yaparsanız tr yama sorunsuz bir şekilde açılacaktır.
Yetkili arkadaşlar dilerseniz bu çözümü postun kendisine ekleyin.

Epic Games'ten alıp girebilen var mı acaba? Görseldeki gibi bekliyorum. Bir hareket yok.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    1,8 MB · Görüntüleme: 90
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı