RDR 2 | Sorunsuz Türkçe Yama | Final Sürüm (Ekim 2023)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yamayı kurdum fakat ı harfleri kare olarak gözüküyor. Bunun bir çözümü var mıdır?

Benim gibi sürekli exe açmak istemeyenler için yamada birkaç değişiklik yaptım. Dosyaları rdr2 klasörüne atmanız yeterli olacaktır. Ayrıca istediğiniz her hangi scripthook trainer veya modu da kullanabilirsiniz.

link: yama.rar

Not: yamada hiçbir kelime veya cümle değişikliği yapılmamıştır.
Harikasın harikaaaaaaaaaaaaaaaa.

Videoda oyunun dosya konumunda bir Siri şey var ama bende 2 tane dosya var sadece. Sizin bilginiz var mı?

Linkten "RDR2 TR Yama V14" adlı winrar dosyasının inmiş olması gerekiyor. winarı dışa çıkarınca 2 değil 5 dosya çıkıyor: 1) COMRDR2 2) dinput8.dll 3) RDR2_TR_YAMA_v2_15092021 4) rdr2tr.00 bunları oyunun kurulu olduğu yere atıyorsun kalan 1'i "beni oku" dosyası zaten. Ben atmadan önce bendekileri sildim. Attıktan sonra RDR2_TR_YAMA_v2_15092021'e tıklıyorsun. Sonra açılan kutudan rdr 2 tr yama font fix'e tıklıyorsun. Sonra da oyunu açıyorsun. Ben önce epic uygulamasını açıyorum. Sonra Rockstar uygulamasını açıp onun üzerinden oyna'ya basıyorum. Bu şekilde sorunsuz giriyor. Sende yama dosyaları eksik indiyse tekrar indirmeyi dene bakalım.

Linkten "RDR2 TR yama V14" adlı WinRAR dosyasının inmiş olması gerekiyor. Winarı dışa çıkarınca 2 değil 5 dosya çıkıyor: 1) comrdr2 2) dinput8.dll 3) RDR2_tr_yama_v2_15092021 4) RDR2TR. 00 bunları oyunun kurulu olduğu yere atıyorsun kalan 1'i "beni oku" dosyası zaten. Ben atmadan önce bendekileri sildim. Attıktan sonra RDR2_tr_yama_v2_15092021'e tıklıyorsun. Sonra açılan kutudan RDR 2 TR yama font Fix'e tıklıyorsun. Sonra da oyunu açıyorsun. Ben önce Epic uygulamasını açıyorum. Sonra Rockstar uygulamasını açıp onun üzerinden Oyna'ya basıyorum. Bu şekilde sorunsuz giriyor. Sende yama dosyaları eksik indiyse tekrar indirmeyi dene bakalım.

Yama dosyaları eksik inmedi aynı sizdeki gibi iniyor. Dosyayı attığım klasörde profiles ve settings adlı klasör var sadece bu yüzden şüphelendim.

Yama dosyaları eksik inmedi aynı sizdeki gibi iniyor. Dosyayı attığım klasörde profiles ve settings adlı klasör var sadece bu yüzden şüphelendim.
Hocam sen büyük ihtimalle yanlış yere atıyorsun, epic veya steam ise bunların kendi dosyaları var oradan bulmanız oyun dosyasını, sonra içerisine atmanız lazım.

Benim gibi sürekli exe açmak istemeyenler için yamada birkaç değişiklik yaptım. Dosyaları rdr2 klasörüne atmanız yeterli olacaktır. Ayrıca istediğiniz her hangi scripthook trainer veya modu da kullanabilirsiniz.

link: yama.rar

Not: yamada hiçbir kelime veya cümle değişikliği yapılmamıştır.
Hocam tam aradığım şeyi yapmışsınız, elinize sağlık. Fakat oyun yükleme ekranında crash yiyor. Ne yapmamız lazım?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı