RDR 2 | Sorunsuz Türkçe Yama | Final Sürüm (Mayıs 2022)

EnsarT57

Decipat
Katılım
31 Aralık 2020
Mesajlar
1.205
Çözümler
2
Hocam merak etmeyin, kaç aylık dosya zaten. Kaspersky'ın yeni çıkan bir virüsü bile algılamaya başlaması Max 1 hafta. Kaldı ki diğer bilindik virüsler de temiz gösteriyor. Yamayı indirdikten sonra defalarca farklı programlarla kendim de bilgisayarımı taradım, hiçbir sorun yok. Endişe etmeye gerek yok. Bu arada bende yavaşlama olmadı, psikolojiktir. Afiyetle yediğiniz bir yemeğe zehirli derseler size de güzel gelmez :)

SSD'de sıkıntı vardır büyük ihtimalle yamadan dolayı bilgisayarın yavaşlayacağını sanmıyorum :).
 

letranger

Hectopat
Katılım
10 Ağustos 2017
Mesajlar
600
Çözümler
2
İlk mesajda verilen videonun altındaki linkten indirirseniz yamaymış gibi gözüken 1)setup dosyası 2)beni oku txt çıkıyor. setup'ı virus totalde taratınca full trojan alarmı veriyor her antivirüs.

Umarım o videoyu çeken arkadaş konuyu açan arkadaş değildir, çünkü ciddi virüslü bir setup dosyası kakalanıyor millete o video açıklamasındaki linkte.

Fakat ilk mesajdaki google drive linkinden indirince dosyalar önceden indirdiğim yama ile aynı dosyalar, virüs totalde de 1 tane dandik malicious hariç temiz gözüküyor.
Rahatlattın 🙏🏻
 

konur43

Kilopat
Katılım
29 Temmuz 2014
Mesajlar
303
Çözümler
1
Oyunu Epic Games üzerinden satın aldım, Font Fix ile beraber font hatasını da giderdim ve sonuç itibarıyla sorunsuz oynuyorum. Çeviri gerçekten süper olmuş, içerik ve diyalog olarak devasa boyutta olan oyunu Türkçe oynamak gerçekten büyük keyif verici.
 

takarmemo

Femtopat
Katılım
13 Ocak 2022
Mesajlar
8
İlk mesajda verilen videonun altındaki linkten indirirseniz yamaymış gibi gözüken 1)setup dosyası 2)beni oku TXT çıkıyor. Setup'ı VirusTotal'de taratınca Full trojan alarmı veriyor her antivirüs.

Umarım o videoyu çeken arkadaş konuyu açan arkadaş değildir, çünkü ciddi virüslü bir setup dosyası kakalanıyor millete o video açıklamasındaki linkte.

Fakat ilk mesajdaki Google Drive linkinden indirince dosyalar önceden indirdiğim yama ile aynı dosyalar, VirusTotal'de de 1 tane dandik malicious hariç temiz gözüküyor.

Şimdi kardeşim ben nereden indireyim?

Tamamen virüssüz. Gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz. Ben indirdim kullanıyorum sorunsuz bir şekil de.

Tarama yaptın mı?
 
Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Yukarı