RDR 2 | Sorunsuz Türkçe Yama | Final Sürüm (Ekim 2023)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@emrah_8 I harfi sorunu bende de mevcut ne yapsam gozukmedi kutucuk olarak kalıyor

14.36.28 sürümüne sahibim, V15'i kurdum ve font sorununu çözmek için her şeyi denedim fakat çözülmedi. V14'ü kurdum ve sorunsuz çalışıyor. Çözemeyenler için link bırakıyorum:

Hocam dediginiz şeyi yaptım yine çözemedim TeamViewer üzerinden falan bakma ihtimaliniz var mı?

Kurulum + oyun içi görüntüler içeren video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

• 13 Temmuz güncellemesiyle uyumlu. ✔️
  • Kutucuk ve Türkçe font hataları fixlendi.✔️
  • Elle çeviri yapılmış bir yamadır, bu sayede çok daha doğal ve gerçek çeviriler mevcut. ✔️

• ⚠️ Her ihtimale karşı oyunla alakalı dosyalarınızı yedeklemeniz tavsiye edilir.
  • ⚠️ Eski yama varsa kaldırın.
  • ⚠️ Online moda girerken yamayı kullanmayın.

Font sorunu için Vulkan yerine DX12 yapın düzeliyor.​

İndirme linki:

Font sorunu yaşayanlar bu dosyaları oyunun dosya konumuna atabilir. @OttoSlayer tarafından paylaşılmıştır.

VirusTotal Sonuçları (2/56):

Hala kullanılabilir Halde mi yamanız?

Kutucuk hatası var dostum

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    1,3 MB · Görüntüleme: 212

Kurulum + oyun içi görüntüler içeren video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

• 13 Temmuz güncellemesiyle uyumlu. ✔️
  • Kutucuk ve Türkçe font hataları fixlendi.✔️
  • Elle çeviri yapılmış bir yamadır, bu sayede çok daha doğal ve gerçek çeviriler mevcut. ✔️

• ⚠️ Her ihtimale karşı oyunla alakalı dosyalarınızı yedeklemeniz tavsiye edilir.
  • ⚠️ Eski yama varsa kaldırın.
  • ⚠️ Online moda girerken yamayı kullanmayın.

Font sorunu için Vulkan yerine DX12 yapın düzeliyor.​

İndirme linki:

Font sorunu yaşayanlar bu dosyaları oyunun dosya konumuna atabilir. @OttoSlayer tarafından paylaşılmıştır.

VirusTotal Sonuçları (2/56):

Eyvallah yiğen.

Şu "ı" harfinin kutucuk şekilde gözükmesi sorununa çözüm yok mu ya? Eski versiyonunda oynadım öyle sorun yoktu.

Oyunu açmaya çalıştığınızda karşınıza Rockstar Games uygulaması geldiğinde "RDR2 TR YAMA FONT FIX" tuşuna basarsanız düzeliyor.
v15'de öyle bir şey yok ki hocam, direk kurduktan sonra yamayla ilgili bir şey çıkmıyor.

v15'de öyle bir şey yok ki hocam, direk kurduktan sonra yamayla ilgili bir şey çıkmıyor.
Hocam oyunun kurulu olduğu yere "RDR2_TR_YAMA_v3_28042022" adında bir exe uygulaması geliyor. Masaüstüne kısayol oluşturarak kolay yoldan açabilirsiniz. Font fixi oradan yapıyorsunuz.
1657406558580.png

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı