RDR 2 | Sorunsuz Türkçe Yama | Final Sürüm (Ekim 2023)

kutucuk hatası bende hala mevcut

hocam bende kutucuk hatası var bir şeyi yanlış mı yapıyorum

Kurulum + oyun içi görüntüler içeren video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

• 13 Temmuz güncellemesiyle uyumlu. ✔️
  • Kutucuk ve Türkçe font hataları fixlendi.✔️
  • Elle çeviri yapılmış bir yamadır, bu sayede çok daha doğal ve gerçek çeviriler mevcut. ✔️

• ⚠️ Her ihtimale karşı oyunla alakalı dosyalarınızı yedeklemeniz tavsiye edilir.
  • ⚠️ Eski yama varsa kaldırın.
  • ⚠️ Online moda girerken yamayı kullanmayın.

Font sorunu için Vulkan yerine DX12 yapın düzeliyor.​

İndirme linki:

Font sorunu yaşayanlar bu dosyaları oyunun dosya konumuna atabilir. @OttoSlayer tarafından paylaşılmıştır.

VirusTotal Sonuçları (2/56):

Bende kutucuk hatası var

Kurulum + oyun içi görüntüler içeren video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

• 13 Temmuz güncellemesiyle uyumlu. ✔️
  • Kutucuk ve Türkçe font hataları fixlendi.✔️
  • Elle çeviri yapılmış bir yamadır, bu sayede çok daha doğal ve gerçek çeviriler mevcut. ✔️

• ⚠️ Her ihtimale karşı oyunla alakalı dosyalarınızı yedeklemeniz tavsiye edilir.
  • ⚠️ Eski yama varsa kaldırın.
  • ⚠️ Online moda girerken yamayı kullanmayın.

Font sorunu için Vulkan yerine DX12 yapın düzeliyor.​

İndirme linki:

Font sorunu yaşayanlar bu dosyaları oyunun dosya konumuna atabilir. @OttoSlayer tarafından paylaşılmıştır.

VirusTotal Sonuçları (2/56):

Kutucuk hatası mevcut 😕

Kutucuk hatasını önceki mesajlarımda açıkladığım yöntemle giderebilirsiniz.
Oyunu açmaya çalıştığınızda karşınıza Rockstar Games uygulaması geldiğinde "RDR2 TR YAMA FONT FIX" tuşuna basarsanız düzeliyor.
Hocam oyunun kurulu olduğu yere "RDR2_TR_YAMA_v3_28042022" adında bir exe uygulaması geliyor. Masaüstüne kısayol oluşturarak kolay yoldan açabilirsiniz. Font fixi oradan yapıyorsunuz.

Arkadaşlar merhaba, RDR 2 orijinal olmasına rağmen ilgili EXE dosyasından Font Fix yaptığım vakit uygulama hiçbir tepki vermiyor. Pencere 10 dakika boyunca açık kalmasına rağmen herhangi bir şekilde oyuna girmedi. Launcher arka planda açıkken de denedim, aynı sorunu yaşayan var mı ?

Abi merhaba oyunu Steam'den aldım steamappsden seciyorum oyunun kurulu oldugu dosyayı klasör adı geçersiz diyor onu nasıl çözeceğim biliyorsan yardım edebilir misin?

Oyun klasörünün içine yeni klasör oluşturup ona atıcaksın diye biliyorum.

Yama gayet güzel çalışıyor, ben Epic Games'ten almıştım oyunu.
Çeviri gayet başarılı hiçbir sorun yok.
Yeterki düzgün kurun. 😃

Arkadaşlar merhaba, RDR 2 orijinal olmasına rağmen ilgili EXE dosyasından Font Fix yaptığım vakit uygulama hiçbir tepki vermiyor. Pencere 10 dakika boyunca açık kalmasına rağmen herhangi bir şekilde oyuna girmedi. Launcher arka planda açıkken de denedim, aynı sorunu yaşayan var mı ?
Font Fix tuşuna bastığınızda gelen pencereden sonra oyunu kendiniz açıyorsunuz değil mi? Bir sıkıntı çıkmaması lazım.

Arkadaşlar merhaba, RDR 2 orijinal olmasına rağmen ilgili EXE dosyasından Font Fix yaptığım vakit uygulama hiçbir tepki vermiyor. Pencere 10 dakika boyunca açık kalmasına rağmen herhangi bir şekilde oyuna girmedi. Launcher arka planda açıkken de denedim, aynı sorunu yaşayan var mı?

Evet. Benim oyunum da Steam'de. Aynı sorunu yaşıyorum.

Font Fix tuşuna bastığınızda gelen pencereden sonra oyunu kendiniz açıyorsunuz değil mi? Bir sıkıntı çıkmaması lazım.
Evet oyunu kendim açınca düzeldi. Düzeltme yapmayı unuttum.

Evet. Benim oyunum da Steam'de. Aynı sorunu yaşıyorum.
Steam'i ve Rockstar Social Club Launcher'ı yönetici olarak çalıştır, ardından türkçe yama EXE'sine de yönetici olarak çalıştır diyerek giriş yap, FONT Fix'e bas 10 saniye sonra Launcher'dan oyuna girince düzeliyor.

Evet oyunu kendim açınca düzeldi. Düzeltme yapmayı unuttum.

Steam'i ve Rockstar Social Club Launcher'ı yönetici olarak çalıştır, ardından türkçe yama EXE'sine de yönetici olarak çalıştır diyerek giriş yap, FONT Fix'e bas 10 saniye sonra Launcher'dan oyuna girince düzeliyor.

Deneyip yazacağım..

Yeni konular

Geri
Yukarı