RDR 2 | Sorunsuz Türkçe Yama | Final Sürüm (Ekim 2023)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
kaspersky bile virüs algılamadı onu geçtim virus totaldekilerde saçma sapan antivirüsler temiz yani.

İlk mesajda verilen videonun altındaki linkten indirirseniz yamaymış gibi gözüken 1)setup dosyası 2)beni oku txt çıkıyor. setup'ı virus totalde taratınca full trojan alarmı veriyor her antivirüs.

Umarım o videoyu çeken arkadaş konuyu açan arkadaş değildir, çünkü ciddi virüslü bir setup dosyası kakalanıyor millete o video açıklamasındaki linkte.

Fakat ilk mesajdaki google drive linkinden indirince dosyalar önceden indirdiğim yama ile aynı dosyalar, virüs totalde de 1 tane dandik malicious hariç temiz gözüküyor.

Ben indirdim kurdum hiç tarama falan yapmadım. Ama bilgisayarımda yamayı indirdikten sonra ciddi bir yavaşlama oldu. Suçu yamaya atmak istemiyorum ama ondan sonra oldu. Cidden virüslü mü?

Ben indirdim kurdum hiç tarama falan yapmadım. Ama bilgisayarımda yamayı indirdikten sonra ciddi bir yavaşlama oldu. Suçu yamaya atmak istemiyorum ama ondan sonra oldu. Cidden virüslü mü?
İlk mesajdaki linkten indirdiyseniz sıkıntı yoktur hocam. Ama yukarıdaki arkadaşın da dediği gibi videonun açıklamasındaki sıkıntılı.

İlk mesajdaki linkten indirdiyseniz sıkıntı yoktur hocam. Ama yukarıdaki arkadaşın da dediği gibi videonun açıklamasındaki sıkıntılı.

Google Drive linkinden indirdim ben. Umarım sorun yoktur kredi kartından falan olmayalım şimdi bir yama uğruna.

Google Drive linkinden indirdim ben. Umarım sorun yoktur kredi kartından falan olmayalım şimdi bir yama uğruna.
Hocam merak etmeyin, kaç aylık dosya zaten. Kaspersky'ın yeni çıkan bir virüsü bile algılamaya başlaması max 1 hafta. Kaldı ki diğer bilindik virüsler de temiz gösteriyor. Yamayı indirdikten sonra defalarca farklı programlarla kendim de bilgisayarımı taradım, hiçbir sorun yok. Endişe etmeye gerek yok. Bu arada bende yavaşlama olmadı, psikolojiktir. Afiyetle yediğiniz bir yemeğe zehirli derseler size de güzel gelmez :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı