RDR 2 | Sorunsuz Türkçe Yama | Final Sürüm (Ekim 2023)

Lifebox Transfer: Upload File! Send and Share Large Files

Buyurun. Fontları düzelten dosyalar. Link 21 gün geçerli.
Bir aksilik olmazsa olması lazım. Yukarıda da yazdım. Nereden bulduğumu ve nereden indirdiğimi unuttum. Bunu kendi bilgisayarımdan upload ettim. Silmemişim şansa.

Not: Önce orijinal Türkçe yamayı programıyla yapıp sonra değişecek dosyaları yedek alırsanız iyi olur.

Not 2: İşe yarayıp yaramadığını yazın lütfen.

Eve gidince deneyeceğim, teşekkürler.

Oyunun Rockstar Games Launcher sürümüne sahibim ve bir türlü türkçe olmuyor. Bu sorunla karşılaşıp çözebilen var mı ?
Arkadaşlar bende bir türlü olmadı. Rockstar Launcher ile oynuyorum. v14 ve v15 denedim. Daha önce çalışıyordu oysa. Rockstar launcher ile ilgili sıkıntısı olabilir mi? Bana biraz saçma geldi ama aklıam başka bir şey gelmedi.
hocam sorunu çözebildiniz mi acaba ?

Son düzenleme:
Lifebox Transfer: Upload File! Send and Share Large Files

Buyrun. Fontları düzelten dosyalar. Link 21 gün geçerli.
Bir aksilik olmazsa olması lazım. Yukarda da yazdım. Nereden bulduğumu ve nereden indirdiğimi unuttum. Bunu kendi bilgisayarımdan upload ettim. Silmemişim şansa.

NOT: Önce orjinal Türkçe yamayı programıyla yapıp sonra değişecek dosyaları yedek alırsanız iyi olur.

NOT 2: İşe yarayıp yaramadığını yazın lütfen.
Sizin dosyalarınızı kullanınca yapabildim. Teşekkürler.

Yamayı nasıl kaldırabiliriz
birde
1653163819352.png

Selam, yamayı kurdum başlattım. RDR2 resmi geliyor sonra oyunu açıyorum fakat resim kaybolmuyor oyun ekranında da kalıyor. Başına gelen ya da çözümü bilen biri varsa yardımcı olursa sevinirim. Teşekkürler.

Kurulum + oyun içi görüntüler içeren video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

• 13 Temmuz güncellemesiyle uyumlu. ✔️
  • Kutucuk ve Türkçe font hataları fixlendi.✔️
  • Elle çeviri yapılmış bir yamadır, bu sayede çok daha doğal ve gerçek çeviriler mevcut. ✔️

• ⚠️ Her ihtimale karşı oyunla alakalı dosyalarınızı yedeklemeniz tavsiye edilir.
  • ⚠️ Eski yama varsa kaldırın.
  • ⚠️ Online moda girerken yamayı kullanmayın.

Font sorunu için Vulkan yerine DX12 yapın düzeliyor.​

İndirme linki:

Font sorunu yaşayanlar bu dosyaları oyunun dosya konumuna atabilir. @OttoSlayer tarafından paylaşılmıştır.

VirusTotal Sonuçları (2/56):

merhaba, sizin paylaştığınız yamanın v14 versiyonunu aylar önce kullanıp oyunu bitirmiştim ve kutucuk problemi dahil hiçbir sorun olmamıştı ancak yeni linkteki yamayı yüklediğimde kutucuk sorunu oluyor yanlış yaptığım birşey mi var acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı