RDR 2 | Sorunsuz Türkçe Yama | Final Sürüm (Ekim 2023)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Online'a girmek istiyorum bu yamayı nasıl kaldırabilirim?

Türkçe yama + font fix için bu yamayı yükleyin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@PatrickBateman
@RecepT

Üstüne tekrardan yüklesek sorun olur mu? Yoksa oyunu iade edeceğim 1 saattir Launcher'dir yamadır heves meves kalmadı
.

@recept.karaduman
Üstüne tekrardan yüklesek sorun olur mu? Yoksa oyunu iade edeceğim 1 saattir Launcher'dir yamadır heves meves kalmadı
.
Hocam hiç bir fikrim yok denemekten zarar gelmez ama asla iade etmeyin çok aşırı iyi bir oyun. Oyunu yükledim bu yamayı yükledim sorunsuz şekilde açıldı. 2-3 gün önce format attım oyunu baştan yükledim yine aynı yama yine sorunsuz. Yama çalışıyor oyuna zaten güncelleme gelmez onun için rahat olun en kötü baştan yükleyin değer.

@recept.karaduman

Hocam hiç bir fikrim yok denemekten zarar gelmez ama asla iade etmeyin çok aşırı iyi bir oyun. Oyunu yükledim bu yamayı yükledim sorunsuz şekilde açıldı. 2-3 gün önce format attım oyunu baştan yükledim yine aynı yama yine sorunsuz. Yama çalışıyor oyuna zaten güncelleme gelmez onun için rahat olun en kötü baştan yükleyin değer.
Denedim oldu hocam teşekkür ederim

YouTube'da bir arkadaş virüs var indirmeyin diye uyarıyordu, bilgisayarına bir şey mi olmuş ne olmuş, 1 gün sonra da makine çevirisinin yaptığı yamanın kurulumunu gösteriyor. Neden adam akıllı bir çeviri yok anlamadım.
O arkadaş virüslü dosyayı indirip onla takılsın sen makine çeviriden indirebilirsin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı