RDR 2 | Sorunsuz Türkçe Yama | Final Sürüm (Ekim 2023)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Font Fix'i açıp öyle giriyorum oyuna ve oyunum tam ekran modunda ancak arkada Font Fix'in ekranı yüzünden oyunda sürekli fare imlecim gözüküyor. Bunun çözümü var mı acaba?

Ayrı olarak "ı" harfi her yerde kutu olarak çıkıyor bunun çözümü var mı acaba?

Son düzenleme:
Font Fix'i açıp öyle giriyorum oyuna ve oyunum tam ekran modunda ancak arkada Font Fix'in ekranı yüzünden oyunda sürekli fare imlecim gözüküyor. Bunun çözümü var mı acaba?

Ayrı olarak "ı" harfi her yerde kutu olarak çıkıyor bunun çözümü var mı acaba?
Bir yerde hata yapıyorsunuz galiba yamanın hangi sürümünü kullanıyorsunuz. Eğer eskisi ise benim attığım linklerden indirip güncelini kurup deneyin.

Bir yerde hata yapıyorsunuz galiba yamanın hangi sürümünü kullanıyorsunuz. Eğer eskisi ise benim attığım linklerden indirip güncelini kurup deneyin.
Direkt konuyu açan kişininkini indirmiştim, onu nasıl kaldırabilirim sizinkini yüklemeden önce?

Ve sizin attığınız VirusTotal'de bir adet kötü dosya gözüküyor.

Direkt konuyu açan kişininkini indirmiştim, onu nasıl kaldırabilirim sizinkini yüklemeden önce?

Ve sizin attığınız VirusTotal'de bir adet kötü dosya gözüküyor.
Konudaki dosya da aynı şekilde öyle görünüyor False Pozitif diyoruz ona pekte bilinmeyen bir AV virüs diyor zaten pekte önemli değil sorun çıkarmaz yani. Konudaki yama bende de çalışmamıştı yamayı yapan kişinin DC sunucusundan indirdim bu dosyayı da. Önceki yamayı silmek için yamayı boş bir klasöre kurmuştum oraya çıkan dosyaları oyunun kurulu olduğu dizinden silip dosyaları doğrulayıp yeni yamayı kurmuştum öyle yapabilirsiniz.

Arkadaşlar konudaki yamanın günceli çıkmış onu kurunca font sorunu düzeldi.
VirusTotal: VirusTotal
Yama Link: MC_Yama_Yukleyici_V7.rar
Kurulum Link:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Front fix uygulamasını her oyunu açışta açmamız gerekiyor mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı