RDR 2 | Sorunsuz Türkçe Yama | Final Sürüm (Ekim 2023)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şuan güvenlik sorunu var mı daha önceki versiyonlarında trojen çıkmış bilgilendirirseniz sevinirim.

kurulum + oyun içi görüntüler içeren video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

• 13 Temmuz güncellemesiyle uyumlu. ✔️
  • Kutucuk ve Türkçe font hataları fixlendi.✔️
  • Elle çeviri yapılmış bir yamadır, bu sayede çok daha doğal ve gerçek çeviriler mevcut. ✔️

• ⚠️ Her ihtimale karşı oyunla alakalı dosyalarınızı yedeklemeniz tavsiye edilir.
  • ⚠️ Eski yama varsa kaldırın.
  • ⚠️ Online moda girerken yamayı kullanmayın.

indirme linki:

VirusTotal sonuçları (0/56):

Kaynak: Makine çeviri.

İyi geceler dostum, sorum şu olacak, ben oyunu oynarken trainer de kullanmak istiyorum fakat yamanın eski sürümlerinde trainer ve yama aynı anda çalışmıyordu, şu an yamayı indirsem trainer çalışır mı? Sormak istedim, iyi geceler tekrardan.

Yamayı az itibariyle kurdum Türkçe yama aktifleşti ancak ı harfleri kutucuklu oluyor. Oyunu Epic Games üzerinden oynuyorum. Var mı bunun bir çözümü?​

Kurulum + oyun içi görüntüler içeren video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

• 13 Temmuz güncellemesiyle uyumlu. ✔️
  • Kutucuk ve Türkçe font hataları fixlendi.✔️
  • Elle çeviri yapılmış bir yamadır, bu sayede çok daha doğal ve gerçek çeviriler mevcut. ✔️

• ⚠️ Her ihtimale karşı oyunla alakalı dosyalarınızı yedeklemeniz tavsiye edilir.
  • ⚠️ Eski yama varsa kaldırın.
  • ⚠️ Online moda girerken yamayı kullanmayın.

Font sorunu için Vulkan yerine DX12 yapın düzeliyor.​

İndirme linki:

Font sorunu yaşayanlar bu dosyaları oyunun dosya konumuna atabilir. @OttoSlayer tarafından paylaşılmıştır.

VirusTotal Sonuçları (2/56):

Bir adet trojan mevcut. Sorun olur mu hocam?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı