RDR 2 | Sorunsuz Türkçe Yama | Final Sürüm (Ekim 2023)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sağ ol ama kendim not ala ala güzelce bitireceğim. Hem de İngilizce.

Dostum benim attığım linktekini indirsene bir sorun yok onda.

Kanka tüm sürümler için çalışıyor değil mi ben FitGirl repack indirecemde. Bir de bu verdiğin linkteki yamayla konu başındaki aynı yama değil mi el çevirisi.

hocam oyunu dediginiz şekilde kurdum ve çalıştırdım fakat yama ekranı ekranımdan gitmedi ve fontlar bozuktu ( ı yerine kare) ne yaparsam düzelir?

Rockstar'a mail atarak çevirinin incelenmesini ve uygun bulunması halinde oyunun orjinal haline eklenmesi gibi bir durum yok mudur ? Bir deneyin bakarsınız olumlu dönüş alırsınız.Elinize sağlık.

Rockstar'a mail atarak çevirinin incelenmesini ve uygun bulunması halinde oyunun orjinal haline eklenmesi gibi bir durum yok mudur ? Bir deneyin bakarsınız olumlu dönüş alırsınız.Elinize sağlık.
Ugrasmazlar. Yamanın dilin kurallarına uygunluğu ve doğruluğunu kontrol etmek bile başlı başına zaman ve para harcatır. Hele ki paramız bu kadar degersizken ve ülkede çok fazla oyunları satmıyorken hiç ugrasmazlar.

Rockstar Games Launcher'da problem olur mu?
Önceden çalışmıyordu bir yerde sadece Steam versiyonunda çalışıyor diye okumuştum.

Hocam merhaba, yazılarda ı ve i yerine kutucuklar var bunu çözmenin bir yolu var mıdır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı