RDR 2 | Sorunsuz Türkçe Yama | Final Sürüm (Ekim 2023)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar bende bir türlü olmadı. Rockstar Launcher ile oynuyorum. v14 ve v15 denedim. Daha önce çalışıyordu oysa. Rockstar launcher ile ilgili sıkıntısı olabilir mi? Bana biraz saçma geldi ama aklıam başka bir şey gelmedi.

Oyunu Steam’den aldım. Oyuna girerken Türkçe yama exe açıp oyuna giriyorum. Fakat oyun başlamadan oyundan atıyor neden olabilir sizce

Oyunu ve yamayı komple silip oyunu tekrardan temiz kurulum yaptım. Tr yamayı yönetici olarak çalıştırıp Tr yamayı açın, sonra tekrar yamayı yönetici olarak çalıştırın Font fix düzelte basıp çıkan ekranda tamam'a basmayın ekran açık kalsın, oyunu steam'den değil rdr kısayoldan giriş yaptım, sorun çözüldü.

Teşekkür ederim. Ben launcerhi yönetici olarak çalıştırarak çözdüm. Sizinki de farklı bir yöntemmiş aklımızda bulunsun.

Font fixi her defasında açmadan harf düzeltmesi yapılamıyor mu?

Teşekkür ederim. Ben launcerhi yönetici olarak çalıştırarak çözdüm. Sizinki de farklı bir yöntemmiş aklımızda bulunsun.

Font fixi her defasında açmadan harf düzeltmesi yapılamıyor mu?
Hayır.

dinput8.dll scriphook kullancağımda bu dosyayı değiştiriyor ve ozman Türkçe yama çalışmıyor bunu nasıl çözeriz.

Arkadaşlar V14 yamasını kullanırken yamanın setup dosyasını çalıştırmadan girdiğimdede oyun Türkçe oluyordu (tabii font hataları oluyordu.) Asıl sorum Online gireceğimde yamayı nasıl kapatıp açacağım?

Arkadaşlar V14 yamasını kullanırken yamanın setup dosyasını çalıştırmadan girdiğimdede oyun Türkçe oluyordu (tabii font hataları oluyordu.) Asıl sorum Online gireceğimde yamayı nasıl kapatıp açacağım?
ben online'a yamalı girdim bi 5 10 saat takıldım sorun olmadı. bilgine

V/15 yamasının kurulumunu yaptıktan sonra oyun açılmıyor. Kurulum yapıp çalıştıran var mı?
v/15 yamasının kurulumunu yaptıktan sonra oyun açılmıyor kurulum yapıp çalıştıran varmı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı