RDR 2 | Sorunsuz Türkçe Yama | Final Sürüm (Ekim 2023)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Oyunu Epic Games üzerinden satın aldım, Font Fix ile beraber font hatasını da giderdim ve sonuç itibarıyla sorunsuz oynuyorum. Çeviri gerçekten süper olmuş, içerik ve diyalog olarak devasa boyutta olan oyunu Türkçe oynamak gerçekten büyük keyif verici.
Hocam bende Epic üzerinden satın aldım. Videoda yapılanları uyguladım ancak TR yama uygulamasını başlatıp oyunu açınca Epic tarafından oyun zaten çalışıyor uyarısı alıyorum. Sadece oyunu başlattığımda ise yazılar bozuk gözüküyor. Ğ,Ü,Ş vs. vs. Yardımcı olabilir misin nasıl çözdün ?

hocam bu kutucuk sorunu fixlendi demişsiniz ama halen devam ediyor yeni kurulum yaptım ama çözüme ulaşamadım @The Towande

Ben Epic Games'ten indirdiğim RDR 2'ye kurdum çalışıyor fakat ı yerine kutucuk çıkıyor çok rahatsız edici fix i de yaptım videodaki gibi fakat çalışmadı.

Ben Epic Games'ten indirdiğim RDR 2'ye kurdum çalışıyor fakat ı yerine kutucuk çıkıyor çok rahatsız edici fix i de yaptım videodaki gibi fakat çalışmadı.
Exe dosyasını ilk önce oyunun kurulu olduğu yere atıp, oradan kısayol oluşturdunuz mu? Oluşturduysanız o kısa yolu mu kullandınız?

Exe dosyasını ilk önce oyunun kurulu olduğu yere atıp, oradan kısayol oluşturdunuz mu? Oluşturduysanız o kısa yolu mu kullandınız?

Evet öyle yaptım fakat yamadan açamıyorum oyunu bende açılmıyor ben RDR 2 iconundan açıyorum. Ama onun dışında indirdiğim dosyaları oyunun kurulu olduğu dosyanın içine attım oradan videoda gösterdiği gibi Türkçe yama klosörünü gönder deyip masaüstü'ne kopyaladım.

Ben yaptım yamayı videodaki gibi aynı islemleri yaparak oldu sorunsuz çalıştı yamayı kuramasam iade edecektim cok teşekkürler

Merhaba, 40 saati aşkın bir süredir RDR2 oynuyorum ancak özellikle son 5 saatte gözüme çarpan bir sorun var. Kameramı biraz yukarıdan tuttuğum takdirde karakterimin bel ve dizleri arasındaki bölgeler bir saniyeliğine siyahlaşıp eski haline dönüyor. Bu sürekli oluyor.( siyahlaşıyor, normale dönüyor, siyahlaşıyor ve normale dönüyor.) Bu sadece Font Fix yaptığımda oluyor. Kutucuk şeklinde iken böyle bir şey olmuyor. Yardımcı olabilecek var mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı