RDR 2 Steam'de indirime girer mi?

Evet standart. Oyun fiyatları aldı başını gitti. Mecbur artık standart sürümlerle idare edeceğiz. :) Ya da 1 yıl bekleyip yine o fiyatlara diğer paketler alınabilir.

Bence yaz indirimlerinde az bir miktar inebilir. Çünkü Epic de oyunun çıkmasından yakın bir süre sonra indirime soktu. Steam de rakip olduğu için bir hamle yapabilir diye düşünüyorum.

Rockstar steam'e komisyon vermemek için kendi platformunda iyi indirip yapıp steam'de daha az yapacaktır kesin. İndirim zamanı GTA 5 hâlâ 85 TL'yken kendi uygulamasında 55 TL'ydi. :D

Şuan indirimde oyun haberiniz olsun. Yılbaşı indirimi. Standart sürüm 240 TL. Ben acele edip oyunu
8 Aralık gibi aldım. MSI ürünleri almıştım ondan ötürü cüzdan bakiyesi vardı. Tüh şans işte gitti 60 TL😏 Onla ETS 2 İstanbul paketini veya başka bir şey. :) Bu saatten sonra iade de olmaz. :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı