RDR 2 şu ana kadar oynadığım en iyi hissettiren oyun

Bana da aynısı Witcher 3'te oldu, BaW'ı bitiremeden sıkılıp silmiştim, sonra da bir daha oynayasım gelmedi.

Ben ilk indirdiğimde 1-2 saatten sonra patlayıp aylarca oynamıştım Witcher 3'ü sonra bir heves geldi de oynadım sardı oyun. RDR2'de en keyif aldığım yerler şu Hillbilly'ler ile bağlantılı yerlerdi o atmosfer, düşmanlar, detaylar 10/10. Şehir kısımları da en sıkıcılarıydı.

Bu oyunu bir tek ben sevemedim galiba oyunu yarısı at sürmekle geçtiği için sıkılıp yarısında sildim.
Oyunun açık dünyası o kadar şey barındıyo ki ne zaman bi göreve gitmeye çalışsam sürekli baska birşey çıkıp kendimi bambaşka şeyler yaparken buluyordum. Ve inanın oyun böyle çok daha zevkli. 100 saatte tadını çıkara çıkara bitirdim. Ana hikayesi zaten mükemmel. Oyuna baslamadan önce at sürme simülasyonu diyen birçok insan bi tedirginlik yaratmıştı ancak ben bu oyunda muhteşem manzaralar ve gerçekten yaşayan bir dünya hissiyatıyla boş boş at sürmekten bile zevk aldım. Bu oyunun bende olan tek kötü yanı başka oyunlara girdiğimde aklıma rdr2 nin gelip onu oynama isteğiyle oynadığım oyundan aldığım zevki baltalamasıydı. Cidden muzdaribim bu durumdan. Ben başka oyunlardan da zevk almak istiyorum. Keşke bilgisayarımı aldığımda oynadığım 6. Oyun değilde 50. oyun fln olsaydı.

Geri
Yukarı