Çözüldü RDR 2 "Unknown Error FFFFFFFF"

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 10

Fear77

Hectopat
Selam arkadaşlar. RDR2 de Unknown error FFFFFFF diye bir hata alıyorum. Ve oyunu giremiyorum. Oyunu en son 4 ay önce oynamıştım ve biraz hasret çektim. 1 hafta önce ise format atmıştım. Ve şu anda böyle bir hatayla karşılaşıyorum.
qwe.png

Dosya Ekleri

• asda.png
    asda.png
    3,5 KB · Görüntüleme: 569
Çözüm
Selam, oyun gerçekten orijinal mi yoksa forumda korsana destek olmadığı için yalan mı söylüyorsun?

Oyun orijinalse: Oyun dosyalarını doğrula. Sonra oyunun başlatma seçeneklerine -ignorepipelinecache yaz. Ek olarak oyuna hiç girebiliyor musun? Oyunun ayarlar sekmesine ulaşabiliyorsan oyunu Vulkan'sa DirectX 12'ye, DirectX 12'deyse Vulkan'a al.
Rapordan bir şey çıkar mı, emin değilim. Yine de paylaşın bakalım. Ek olarak bunu da paylaşın.

Attığınız dosya rapor değil, konfigürasyon. Büyük ihtimalle filtreyi falan attınız. Rehberi incelemenizde fayda var.

Selam arkadaşlar. RDR2'de unknown error fffffff diye bir hata alıyorum. Ve oyunu giremiyorum. Oyunu en son 4 ay önce oynamıştım ve biraz hasret çektim. 1 hafta önce ise format atmıştım. Ve şu anda böyle bir hatayla karşılaşıyorum.Eki Görüntüle 713947

Oyun neden E'ye kurulu? Neden Epic Launcher Games veya Steam apps gibi bir klasör yok?

Artı -2 Eksi
Selam, oyun gerçekten orijinal mi yoksa forumda korsana destek olmadığı için yalan mı söylüyorsun?

Oyun orijinalse: Oyun dosyalarını doğrula. Sonra oyunun başlatma seçeneklerine -ignorepipelinecache yaz. Ek olarak oyuna hiç girebiliyor musun? Oyunun ayarlar sekmesine ulaşabiliyorsan oyunu Vulkan'sa DirectX 12'ye, DirectX 12'deyse Vulkan'a al.

Son düzenleyen: Moderatör:
Artı -1 Eksi
Çözüm
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı