RDR 2 vs COD MW

Kaandas

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar,

Oyun fiyatlarının asgari ücretin 1/4'i olması sebebi ile bir tercih yapmak durumundayım. Zamanında RDR 2'yi PS'de yüzde 20'lere kadar oynayıp bıraktım. Şimdi PC'de tecrübe etmek istiyorum ancak karşısında benim için büyük rakibi COD MW var ve gerçekten eski MW serilerini hissettirmeyi başarmış gibiler.

Bu durumda konu açacak kadar kararsız kaldım. Sizce tercihimi hangisinden yana kullanmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben olsam tercihimi RDR 2'den yana kullanırdım, PC için Rockstar'ın yanında istediğin 2 oyunu ücretsiz vermesi gibi cazip fırsatlar da var, ama videolarını da izledikten sonra, konusu ilgimi çektiği için MW'yi de oynamak isterdim fakat 2 oyunu da şuan veya 2,3'yıl içinde oynamam mümkün değil gibi gözüküyor, bence MW'yi biraz erteleyip RDR 2'yi oynamanı tavsiye ederim, eğer tekrardan %20'ye kadar sıkılmadan gelebileceksen oyna derim, ama gelemem dersen Rockstar'ın verdiği fırsatı kaybetmeyi göze alarak RDR'yi erteleyebilirsin sanırım.

PS'te zaten varmış, eğer çok istekli değilsen Call of Duty'de iyi bir alternatif, hikayeyi deneyimledikten sonra Multiplayer modu ile istediğin kadar oynayabilirsin.

İki oyunu da aldım. Senin gibi PS4'te oynadım bitirdim ama yine de pre-order yaptım. COD alırsan multiplayer belli zaman sonra tekrara dönüyor ve sıkılıyorsun. Red Dead'te ise single bitirdikten sonra güzel bir çeteye girersen çoook uzun saatler seni bekliyor

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı