RDR 2 vs Sekiro

Kwenx

Decapat
Daha fazla  
Şimdi arkadaşlar ben Cyberpunk 2077 miss gibi bitirdim ama nedense Witcher'a ısınamadım. Bir de dizisini izleyerek gazlamıştım kendimi 2 saatten az oynadım (oyunu kötülemiyorum sanırım benlik değil). Neyse konunun kısası RDR almayı düşünüyorum Sekiro'nun da Instagram'da gördüğüm editleri hoşuma gidiyor 2'si de benlik değil.

RDR 2 Türkçe yama ile oynamayı planlıyorum burada oynayıp ban yememiş var mı?
Ve sizce Sekiro alınmalımı sous like oyunlara alışmak istiyorum.

2 oyunu da alacak param var benim isteğim açıkçası RDR 2 ama Türkçe yama işi canımı sıkıyor ban yemek istemiyorum. Online ban attırıyor da.

Son düzenleyen: Moderatör:
RDR2 Türkçe yamasını istediğiniz zaman kapatabiliyorsunuz ama 2'si çok farklı tarz oyunlar. Souls'a başlamak için Sekiro'nun uygun olmadığını düşünüyorum, soulslardan daha zor çünkü. Cevabım RDR2.

Sekiro'da, Dark Souls'taki build oluşturma, uygun silahı bulma, karışık harita tasarımları ve karanlık ortam olmadığı için bir nebze oyuna ısınmanız daha kolay olur. Ama belirtildiği gibi Rdr2 ile çok farklı oyunlar. Ben zor oyunları sevmediğimden souls oyunları sarmıyor bu yüzden beğenemiyorum, Rdr2 de daha eğlenceli vakit geçirirsiniz.

Sekiro'da, Dark Souls'taki Build oluşturma, uygun silahı bulma, karışık harita tasarımları ve karanlık ortam olmadığı için bir nebze oyuna ısınmanız daha kolay olur. Ama belirtildiği gibi RDR2 ile çok farklı oyunlar. Ben zor oyunları sevmediğimden souls oyunları sarmıyor bu yüzden beğenemiyorum, RDR2 de daha eğlenceli vakit geçirirsiniz.

RDR2 Türkçe yamasını istediğiniz zaman kapatabiliyorsunuz ama 2'si çok farklı tarz oyunlar. Souls'a başlamak için Sekiro'nun uygun olmadığını düşünüyorum, soulslardan daha zor çünkü. Cevabım RDR2.

Sekiro'nun o atmosferi vs çok hoşuma gitti gördüğüm kadarıyla. RDR 2 benim de 1 sıramda ama TR yamasından ban yerim diye korkuyorum sadece hikaye oynarsam yeme şansım var mı?

Sekiro'nun o atmosferi vs çok hoşuma gitti gördüğüm kadarıyla. RDR 2 benim de 1 sıramda ama TR yamasından ban yerim diye korkuyorum sadece hikaye oynarsam yeme şansım var mı?

Sadece hikaye oynarsan yemiyorsun oyunu 6 kere bitirmiş biri olarak konuşuyorum ayrıca Online'a girerken Türkçe yamayı kapatırsan Online'dan da ban yemezsin.

Kendi adıma konuşuyorum. Şuan RDR2 ile kıyaslayabileceğim herhangi bir oyun yok. Benim için RDR2 okyanus, diğerleri göl - gölet falan.

Ben her oyunu varsa TR yaması ile oynuyorum. Şuana kadar ban yemedim. Ancak herhangi bir yama / eklenti yüklüyken online girmemeye dikkat edin.

Kendi adıma konuşuyorum. Şu an RDR2 ile kıyaslayabileceğim herhangi bir oyun yok. Benim için RDR2 okyanus, diğerleri göl - gölet falan.

Ben her oyunu varsa TR yaması ile oynuyorum. Şu ana kadar ban yemedim. Ancak herhangi bir yama / eklenti yüklüyken Online girmemeye dikkat edin.

Kıyaslamıyorum alsammı diye düşünüyorum :D

Dünden önceki gün tıpatıp aynı konuyu açmıştım ve ben Sekiro aldım. Ancak şunu söylemeliyim ki gamepadiniz yoksa hayatta oynanmaz.

Gamepad ile alışkanlığım yok denemiştim ama tekrar deneyeceğim o zaman erteliyorum :D

Ikisini de bitirmemiş olsam da oynadım, RDR'yi hâlâ oynuyorum. Nasıl ki sizi Witcher sarmadıysa beni de RDR sarmadı. Ama devam ediyorum oynamaya.

Sekiro'yu yüzde 75-80 oranında bitirdim. Bir kere savaş mekaniğini anladığınız zaman oyun gerçekten çok keyifli. Boss'lar apayrı güzel. Her birinde video izleyip geçmek zorunda kaldım ama güzeldi yine de.

Şimdi arkadaşlar ben Cyberpunk 2077 miss gibi bitirdim ama nedense Witcher'a ısınamadım. Bir de dizisini izleyerek gazlamıştım kendimi 2 saatten az oynadım (oyunu kötülemiyorum sanırım benlik değil). Neyse konunun kısası RDR almayı düşünüyorum Sekiro'nun da Instagram'da gördüğüm editleri hoşuma gidiyor 2'si de benlik değil.

RDR 2 Türkçe yama ile oynamayı planlıyorum burada oynayıp ban yememiş var mı?
Ve sizce Sekiro alınmalımı sous like oyunlara alışmak istiyorum.

2 oyunu da alacak param var benim isteğim açıkçası RDR 2 ama Türkçe yama işi canımı sıkıyor ban yemek istemiyorum. Online ban attırıyor da.
witcher'ı bitiremediysen hiç sekiro'ya girmemeni tavsiye ederim.RDR2 daha sakin bir oyun.Sekiro gerer insanı.

Yeni konular

Geri
Yukarı