RDR 2 Xbox Game Pass'e Geliyor

KaraKartalw

Kilopat
Makaleler
14
Daha fazla  
Red Dead Redemption 2, 7 Mayıs'ta konsol için Xbox Game Pass'e geliyor.

Microsoft parayı basmış. Böyle çok çok büyük bir oyunu Game Pass'e getirmek için baya cebini boşaltmıştır diye düşünüyorum. Ayrıca Game Pass 5 TL'ye bile düşerken bu kadar ucuza RDR 2 oynamak ayrı bir güzel olur. İlk duyduğumda inanamamıştım. Gerçek olması baya sevindirici. Yılın en iyi haberlerinden biri olabilir bu.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kaynak:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Red Dead Redemption 2, 7 Mayıs'ta konsol için Xbox Game Pass'e geliyor.

Microsoft parayı basmış. Böyle çok çok büyük bir oyunu Game Pass'e getirmek için baya cebini boşaltmıştır diye düşünüyorum. Ayrıca Game Pass 5 TL'ye bile düşerken bu kadar ucuza RDR 2 oynamak ayrı bir güzel olur. İlk duyduğumda inanamamıştım. Gerçek olması baya sevindirici. Yılın en iyi haberlerinden biri olabilir bu.

Kaynak:
Playstation Fanları ağlıyor. :)

Bilgisayara gelse de Türkçe desteği var mıydı oyunun?Diğer oyunlara yama kuramadığım için oynayamıyorum. :(
Türkçe desteği yok. Anonymous ekibi 2019 Kasım ayından beri uğraşıyor çeviri için. Şu an %62 tamamlanmış durumda.

Bilgisayar için de gelse keşke. Aralıkta bitirdim ama tekrar oynamak istiyom, sanırım 14 TL'ye plati'den tekrar hesap alıcam. :D

Geri
Yukarı