RDR 2'de hile açınca kaydedebiliyor muyuz?

RaYmN

Hectopat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Merhaba. RDR 2'yi daha önce bitirdim ancak bazı fanteziler denemek için hile açmak istiyorum. Hileyi aktif edince oyunu kaydedemediğimizi biliyorum. Hileyi pasif hale getirsek kaydetme seçeneği açılır mı?

Online için kullandığın hile trainer tarzi ise Online'ye giremezsiniz. Exe ınject tarzinda ise hile fixlenmişse ban yiyebilirsiniz. Trainer hile olarak story için belki kayit işlemi olabilir. Online girerken silmeyi unutmayiniz.

Merhaba. RDR 2'yi daha önce bitirdim ancak bazı fanteziler denemek için hile açmak istiyorum. Hileyi aktif edince oyunu kaydedemediğimizi biliyorum. Hileyi pasif hale getirsek kaydetme seçeneği açılır mı?
Kaydetme secenegi kapaniyor hile girildigi anda. Save almak istiyorsan offline mod menu'lerden kullanman lazim. Nexus Mods'ta bulabilirsin yuzlerce mod.

Maalesef kaybedemezsin ve zaten kaydetme hikaye de ilerledikçe hileye gerek bile kalmıyor. (oyunu bitirmişsin okumamıştım)

Bunun için bir taktik var fakat chapter 4 de ve angelo bronte görevini yapmamış olman gerek.

Maalesef kaybedemezsin ve zaten kaydetme hikaye de ilerledikçe hileye gerek bile kalmıyor. (oyunu bitirmişsin okumamıştım)

Bunun için bir taktik var fakat chapter 4 de ve angelo bronte görevini yapmamış olman gerek.

Hocam god mode açıp saint denisdeki tüm dükkanları soymaya çalışcam :D

Geri
Yukarı