RDR 2'de menü açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 11

kubricklynch

Hectopat
Yer
İstanbul
Arkadaşlar merhaba, RDR 2 de bazen bir bug oluyor ve hiçbir şey yapamıyorum resmen. Sadece yürüyebiliyorum karakter başka hiçbir şey yapmıyor. Menüyü açamıyorum kayıt alamıyorum gibi gibi. Oyunu daha önce oynayıp bitirdim ve hiç yaşamamıştım. Şimdi tekrar başladım ve birkaç mod yüklemiştim onlardan olabilir diye modları sildim. Steam'den doğrulatma yaptım dosyaları ancak yine de bir şey değişmedi. Bu durumu yaşayan var mı? Varsa nasıl çözdü yardımcı olabilir mi?

Aynı sorun bende de var ve kafayı yemek üzereyim. Oyun başta süper ve 10 15 dk sonra saçmalamaya başlıyor, menü gelmiyor, silah çarkı açılmıyor, ateş edemiyorum, silah seçemiyorum vs. vs. vulkan-dx 12 bunları denedim işe yaramadı, biosum güncel, bütün driverlar güncel, en güncel işletim sistemini kullanıyorum yine yok.. RTX 3080 sistemde oynayamıyorum oyunu şaka gibi ve bu oyunda 600 saatim var.

Allah'ını seven bu konuyu çözen varsa yeşillendirsin hayvan gibi güçlü bilgisayarda RDR2 oynayamıyorum!!! Menü donuyor görev yapamıyorum. Silah kullanamıyorum!

Geri
Yukarı