RDR 2'de Xbox One X ayarlarıyla GTX 1060 ne kadar FPS verir?

BraveTEK

Femtopat
Red Dead Redemption 2'yi indirmeyi düşünüyorum. Fakat grafik ayarları konusunda kararsızım. Görüntü ve performans için Xbox One X ayarlarını kullanacağım. Bir de bu oyunda bulanıklık sorunu var. Taa ayarını Medium'da, resolution scale ayarını 1.25'te kullanacağım. Bu şekilde kaç FPS alırım?

Ben MSI Gaming X RX 480 8 GB kullanıyorum ve işlemci i7 7700 Kullanıyorum 16 GB RAM 2400MHz RAM ama tek kanallı RAM sizce ben Xbox One X ayarında kaç FPS alırım?

Biraz geç oldu ancak hemen yanıtlayayım ben 1650 ile arkadaşın dediği ayarlarda şehir dışında 60 70 FPS'leri görüyorum ancak şehir içinde 40 30 oluyor bu benim işlemcimin darboğazından da kaynaklanıyor olabilir ancak texture Ultra X16 da diğer ayarlar Xbox One X ayarında olursa çok rahat oynarsınız sıkıntı olmaz belki şehir içinde biraz RAM'den dolayı hafif kasılmalar yaşarsınız ama sizi üzmez.

Biraz geç oldu ancak hemen yanıtlayayım ben 1650 ile arkadaşın dediği ayarlarda şehir dışında 60 70 FPS'leri görüyorum ancak şehir içinde 40 30 oluyor bu benim işlemcimin darboğazından da kaynaklanıyor olabilir ancak texture Ultra X16 da diğer ayarlar Xbox One X ayarında olursa çok rahat oynarsınız sıkıntı olmaz belki şehir içinde biraz RAM'den dolayı hafif kasılmalar yaşarsınız ama sizi üzmez.
aynen zaten ileride amd işlemciye geçecem ikinci el hesablama yaptım ryzen 5 3600 ve b550 anakart ve 2x 8gb 3000mhz ram bide 750psu 2650 tlye geliyor b550 alma sebebim ileride ryzen 7 5800x işlemciye geçmek için bide ekran kartı rtx 2080 süper olur ama şuan piyasa uçuk alırsamda ama rx 580 olur heralde

Geri
Yukarı