RDR 2'de zevk almak için neler yapılabilir?

emirefe145

Decapat
Daha fazla  
RDR 2'ye 2.başlayışım. Oyunun hikayesini önce kendim oynayıp sonra görevin hikayesi için YouTube'dan izliyorum. Yani hikaye anlamını az da olsa yitiriyor karekterlere yeteri kadar bağlanamıyorum. Bir de oyun yavaş geliyor. Oyunda yanlış hatırlamıyorsam yüzde 7 8 gibiyim. Ne yapmalıyım? Bundan önce oynarken hoşlandığım oyunlar.

GoW.
Dying Light.
Hikayeli hayatta kalma oyunlarından bazıları.
Spider-Man (bunda da hikaye ye bağlanamasamda oynanış eğlenceli geldi)
Elden Ring.

Özellikle son bitirdiğim GoW harika bir deneyimdi benim için oyun anlamında sonra RDR 2'ye ve Spider-Man'a başlayınca RDR'yi çok sevemedim ama sevmek istiyorum oyun zevkini yakın gördüğüm insanların oyunu beğenip benim saramamam garip geldi (bunlar sadece benim görüşüm yanlışlar olabilir fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim.)

Yalnız değilsin. Biraz oyna bakalım belki açar seni, olmuyorsa da zorlamanın alemi yok.

Hocam RDR2 ilk başlarda sıkıcı gelebilir. Çoğu kişide öyle. Size önerim oyunu yan görevler ile beraber oynayın bi yerden sonra çok akıcı gelicek. Bir de Youtube'den izliyorum dediğiniz tam olarak ne anlamadım?

RDR 2'ye 2.başlayışım. Oyunun hikayesini önce kendim oynayıp sonra görevin hikayesi için YouTube'dan izliyorum. Yani hikaye anlamını az da olsa yitiriyor karekterlere yeteri kadar bağlanamıyorum. Bir de oyun yavaş geliyor. Oyunda yanlış hatırlamıyorsam yüzde 7 8 gibiyim. Ne yapmalıyım? Bundan önce oynarken hoşlandığım oyunlar.

GoW.
Dying Light.
Hikayeli hayatta kalma oyunlarından bazıları.
Spider-Man (bunda da hikaye ye bağlanamasamda oynanış eğlenceli geldi)
Elden Ring.

Özellikle son bitirdiğim GoW harika bir deneyimdi benim için oyun anlamında sonra RDR 2'ye ve Spider-Man'a başlayınca RDR'yi çok sevemedim ama sevmek istiyorum oyun zevkini yakın gördüğüm insanların oyunu beğenip benim saramamam garip geldi (bunlar sadece benim görüşüm yanlışlar olabilir fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim.)

Ben paso at sürüyorum adam öldürüyorum onları bağlayıp tepeden aşağı atıyorum hayvan avlıyorum falan hocam sanırım psikolojim bozuk.

Kıymetli üstadım RDR 2 öyle bir yapımdır ki sadece oynamalısınız. Daha yolun başındasınız. :)

Bırakın aksın hikaye sizi götürecektir. Random gelişen olaylara hiç değinmiyorum bile... 🙂🤏🏼👋🏼

NOT: Hayatınızda başka oyunlar oynamak istiyorsanız RDR 2 oynamayın zira RDR 2 bittikten sonra sizleri başka oyunların pek sarmaması istatistiki olarak kanıtlanmıştır. 🥶🙏🏼🎭

Kıymetli üstadım RDR 2 öyle bir yapımdır ki sadece oynamalısınız. Daha yolun başındasınız. :)

Bırakın aksın hikaye sizi götürecektir. Random gelişen olaylara hiç değinmiyorum bile... 🙂🤏🏼👋🏼

NOT: Hayatınızda başka oyunlar oynamak istiyorsanız RDR 2 oynamayın zira RDR 2 bittikten sonra sizleri başka oyunların pek sarmaması istatistiki olarak kanıtlanmıştır. 🥶🙏🏼🎭

RDR2'de sevmediğim iki şey. Gerisi muazzamdır.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-07-06 221300.png
    Ekran görüntüsü 2022-07-06 221300.png
    78,7 KB · Görüntüleme: 56
  • Ekran görüntüsü 2022-07-06 221339.png
    Ekran görüntüsü 2022-07-06 221339.png
    35,1 KB · Görüntüleme: 52

Hocam sizi sürekli görüyorum mesajlarda neden bu kadar emoji kullanıyorsunuz.

RDR2'de sevmediğim iki şey. Gerisi muazzamdır.

aman hocam spoiler olmasın. :)
Hocam sizi sürekli görüyorum mesajlarda neden bu kadar emoji kullanıyorsunuz.

Değerli hocam, ✍🏼

Bunu herkes soruyor. Her defasında açıklamaktan yorulmadım. :)
Sizler için yeniden açıklıyorum. 🙌🏼

Malumunuz bu camiada hepimiz yazı yolu ile fikirlerimizi beyan ediyoruz. Bu bağlamda duygularımızı ve ifadelerimizi en iyi biçimde pekiştirmek için ifadeler kullanmayı kendime görev edindim. 🎭🙏🏼

Üstadın dediği gibi:
"Yolumda arkadaş oldun güzel el fenerim!" ☝🏼

İfadelerimi gösteren aslında kullandığım ifadelerdir. 🙂👀

Saygılarımla. 🌹

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı