RDR 2'den sıkıldım ve oyunu oyunu oynamayı bıraktım

Oyun zaten çok sıkıcı bana göre. Bitirebilen 1 haftada falan bitiremiyor zaten genelde. 3 ayda bitirmiştim. Bir aralar hiç oynamamıştım. Oyun çok aşırı ağır ve eğlenemiyorum oyunda. Grafik ve fiziğin mükemmel olmasından ziyade eğlenmeye önem veririm ki RDR2 eğlenmelik bir oyun değil, Türk dizisi gibi uzunca izlemelik bir oyun. Eğlenirsin elbette bazı yerlerde ama cidden bir yerden bir yere gitmek 50 saatimi alıyor ve canımı sıkıyor.

Oyun zaten çok sıkıcı bana göre. Bitirebilen 1 haftada falan bitiremiyor zaten genelde. 3 ayda bitirmiştim. Bir aralar hiç oynamamıştım. Oyun çok aşırı ağır ve eğlenemiyorum oyunda. Grafik ve fiziğin mükemmel olmasından ziyade eğlenmeye önem veririm ki RDR2 eğlenmelik bir oyun değil, Türk dizisi gibi uzunca izlemelik bir oyun. Eğlenirsin elbette bazı yerlerde ama cidden bir yerden bir yere gitmek 50 saatimi alıyor ve canımı sıkıyor.
Doğru. Ben de o sorunların aynısını yaşıyorum.

Oyun Rockstar Games'in yapmış olduğu en başarılı yapımlardan bir tanesi. Bana kalırsa biraz daha şans vermeye ve oyunda biraz ilerlemeye çalışın. Silahlı görevlere geleceksiniz zaten ve oradan sonra bırakmazsanız oyun daha iyi ilerliyor.

Doğru. Ben de o sorunların aynısını yaşıyorum.
Yani daha çok eğlenmek için grafikten veya fizikten taviz verebilirim ben. Mesela şu an Valhalla oynuyorum ve aksiyonu çok daha bol. Eğleniyor muyum? Evet, eğleniyorum. Fiziği çok süper değil oyunun, grafiği gayet güzel. Valhalla'da daha çok eğleniyorum.

Kimse dediğimden "RDR2 oyunu Valhalla'dan kötüdür" cümlesini çıkartmasın. Eğlence kavramı herkes için aynı şey değil, kendim için konuştum sadece.

@jax teller fanboyu Gayet normal, atlarla ulaşım sağlıyorsunuz. Sıkılıyorsanız ya hızlı seyahat özelliğini kullanırsınız ya da treni tercih edersiniz. :)
Ben oyunu bitirdim. Oyunun aksiyon evet, 3.de başlıyor ama yine fazla değil. Fast travel olayı da biraz başarısız ve can sıkıcı RDR2 oyununda. Fast travel yapabilmek için bir şehirdeki tabelalara gitmen gerekiyor. Ek olarak direkt olarak kampa dönebilmen için çadırını geliştirmen gerekiyor. Millet sürmek istemediği için trainer programları bile kullanıyor. Yani at sürmek eğlenceli olabilir kimine göre ama bana göre eğlenceli değil. Temposu çok düşük bir oyun olduğunu düşünüyorum bu oyunun. Zaten senesinde bile GOTY alamayan, GoW oyununa farklarla yenilen bir oyun kendisi.

Geri
Yukarı