RDR 2'ye FSR 2.0 modu geldi!

Katılım
5 Haziran 2015
Mesajlar
1.520
Makaleler
5
Çözümler
1
@Crexyyy Gece yamayı kurdum ve bende sizin gibi Steam üzerinden almıştım. Sitedeki yönergeleri doğru takip ettiğinizi farz ederek, orada çıkabilecek hatalara karşı ne yapılması gerektiği de yazıyordu. Acaba oraya baktınız mı?

Bir de ben dosyadan çıkan d3d11.dll dosyasını ayrı olarak, oyunun kurulu olduğu dizedeki ''12on7'' klasörüne kopyaladım. Bir de o şekilde deneyebilirsiniz.

Ancak yama belli bir takım görüntü bozukluklarına yol açabiliyor. Sabaha karşı bir konu oluşturdum lakin daha onaylanmadı. İsterseniz ilerlemeden önce konumun onaylanması bekleyebilirsiniz.
 

Serhat511

Hectopat
Katılım
3 Ocak 2018
Mesajlar
850
Çözümler
9
Dün akşam RDR2 açılmama sorununu çözdükten sonra tam bu modu kurmuştum. Mod iyi güzel fakat mod olarak geldiği için önce hareket dosyasını yakalamadan ekran bembeyaz oluyor, fareyi biraz hareket ettirince düzeliyor. Arasahnelerde mouse kontrolü olmadığı için bu sahnelerde ekran yeniden bembeyaz oluyor şu anlık mod hâlâ tam aktif kullanılabilir değil. Açık dünyada hiçbir arasahne görmeden oynayacaksanız tarifi olmayan bir güzellik.
 
Yukarı