RDR Online girilmiyor

Optisyen.Adnan

Centipat
RDR 2 Online satın aldım ama oyuna giremiyorum. Arkadaşla beraber aldık o girebiliyor. Bende böyle hata veriyor.

Dosya Ekleri

• IMG_20201214_192606.jpg
    IMG_20201214_192606.jpg
    166,6 KB · Görüntüleme: 359
Sorun büyük ihtimal güvenlik duvarınız ile alakalı.

Modem arayüzüne girip port ekleyeceksin konsolunda da DNS ayarları yapacaksın.
Modem marka modelini öğren arayüzüne gir genelde 192.168.1.1 yazarak girilir link kısmına. Menüden port ya da yönlendirme ayarları altından portları ekle.

Modem arayüzüne girip port ekleyeceksin konsolunda da DNS ayarları yapacaksın.
Modem marka modelini öğren arayüzüne gir genelde 192.168.1.1 yazarak girilir link kısmına. Menüden port ya da yönlendirme ayarları altından portları ekle.

Port ekledikten sonra konsoluno porta nasıl ayarliyacağım hocam. Bir de neden bunu yapmam gerekiyor RDR2 için şartmi bu. Başka Online oyunlarda oynuyorum onlarda sıkıntı çıkmıyor.

Port ekledikten sonra konsoluno porta nasıl ayarliyacağım hocam. Bir de neden bunu yapmam gerekiyor RDR2 için şartmi bu. Başka Online oyunlarda oynuyorum onlarda sıkıntı çıkmıyor.
Konsola sabit ip verip DNS ataman yeterli. Bilmiyorum ben sorunsuz oynarken kuzenimde hep kopmalar oluyordu port açınca düzelmişti. Marka modeli internete yaz nasıl port açılır diye yaparsın zaten kolay.

Vpn ile girince oluyor ama konsolda güvenli internet kapalı olursa olacaktır bilgisayarlardada güvenli internet kapalı olsa olur ben bi gerisinde social club'a bağlanılamıyor diyordu eğer bu onlineye girerken oluyorsa vpn ve güvenli interneti kapatmak yeterli olacaktır ama başka birşey ile ilgiliyse sorununu bilemiyorum internette bulabilirsin sanırım biraz arasan

Geri
Yukarı