RDR Online oynamak için korsan RDR2 silinmeli mi?

John WickSK

Centipat
Daha fazla  
RDR 2'yi crack şekilde oynuyordum oyunu sevdim bayağı oynadım ama bitirmedim. Yakın bir zamanda 1 hafta gibi bir süre içinde oyunun Online kısmını alacağım bir sorum var. ben hikayeyi tam bitirmedim Online alırsam ve crackli oyunu silmezsem crackliyi algılayıp bana sorun çıkarır mı, banlanır mıyım? 3. kişi yazılım vs. den dolayı yani silmeli miyim crack dosyayı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben riske atmazdım şahsen. Nereden ne geleceği belli olmaz felan boşa hesabı hiç etmeye gerek yok. Yeniden temiz olarak indirip garantiye almanızı öneririm.

Ya ne alakası var? Alacağın oyun ile bilgisayarındaki korsan oyunun hiçbir bağı yok. Yani hiçbir şey olmaz. Yok crack dosyalarını sil yok bilmem ne yap diyenlere aldırma. Bazen bu forumda verilen cevaplara şok oluyorum.

Oyunu orijinal alacaksanız crackli dosyayı tutmanın bir anlamı yok. Komple silip temiz bir şekilde orijinal yükleyin gitsin.

Onu demek istemedim sadece Online alacağım lakin hikaye modunu bitirmedim cracklisi var eğer crackli oyun varken oyunun Online versiyonunu alırsam 3.parti yazılım diye banlanır mıyım otomatik?

Onu demek istemedim sadece Online alacağım lakin hikaye modunu bitirmedim cracklisi var eğer crackli oyun varken oyunun Online versiyonunu alırsam 3.parti yazılım diye banlanır mıyım otomatik?

Bir arkadaş da olmuştu crack GTA 5'i hile olarak algılamıştı oyun banlanmıştı bence siz bir hikaye modu uğruna hesabınızı kaybetme riskine girmeyin.

Geri
Yukarı