RDR2 300 TL iken 180 TL'ye nasıl alınabiliyor?

William Crusader

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Yok
Arkadaşlar yaptığım bir işlem sonucunda şunu yaptım: Red Dead Online'yi alınca RDR2'yi 140 TL'ye alıyorsun. 40 TL + 300 TL = 340 TL. 40 TL + 140 = 180 TL. Neden Rockstar böyle bir şey yaptı?

Arkadaşlar yaptığım bir işlem sonucunda şunu yaptım: Red Dead Online'yi alınca RDR2'yi 140 TL'ye alıyorsun. 40 TL + 300 TL = 340 TL. 40 TL + 140 = 180 TL. Neden Rockstar böyle bir şey yaptı?
Hocam Red Dead Online sınırlı süreliğine indirimde imiş. Bence ondan dolayı hesap böyle oluyor.

Düz mantık yürütmek istiyorum:
RDR2'nin içinde Story Mode'un ve Online'ın ücreti varken, RDR Online aldıktan sonra RDR2 alınca sadece Story Mode'a ücret veriyorsunuz.

@ÇakmaAppleÇentiği 'ın dediği gibi RDR Online'ın sınırlı süreliğine indirimli olması durumu da var.

Düz mantık yürütmek istiyorum:
RDR2'nin içinde Story Mode'un ve Online'ın ücreti varken, RDR Online aldıktan sonra RDR2 alınca sadece Story Mode'a ücret veriyorsunuz.

@ÇakmaAppleÇentiği 'ın dediği gibi RDR Online'ın sınırlı süreliğine indirimli olması durumu da var.
RDR2 Online alıp sonra Story i almak istersek Rockstar üzerinden mi alıyoruz yoksa Steam, Epic mi?

@rainman23 Daha konunun ilk mesajında belirtilmiş.
Rockstar Games üzerinden almanız gerekiyor bu formülün çalışması için.

Ama sonuçta şu an böyle.

Hocam RDR 2'yi alınca zaten Online'ı bir kere daha almıyorsunuz diye biliyorum. 300 TL'ye hem Online hem story mode oluyor. İsterseniz 160 TL'ye Online sonra 140 TL'ye story mode alabiliyordunuz. Ama şu an Online mode indirimde olduğu için için 40+140=180 TL yapıyor. İndirimden dolayı yani. Yanlışım varsa düzeltin lütfen.

Hocam RDR 2'yi alınca zaten Online'ı bir kere daha almıyorsunuz. 300 TL'ye hem Online hem story mode oluyor. İsterseniz 160 TL'ye Online sonra 140 TL'ye story mode alabiliyordunuz. Ama şu an Online mode indirimde olduğu için için 40+140=180 TL yapıyor. İndirimden dolayı yani.
Ama adamlar ikisiniz satışından 300 TL kazanıcak iken 180 TL kazanıyor. Ve şuanlık bir indirim var diyorsunuz ama indirim bayadır var. Ve ülkemizde oyunlar çok pahalı. O yüzden insanlar 180 TL'ye almak varken 300 TL asla almaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı