RDR2 alıp az oyun almak mı, 15 oyun birden almak mı?

fotoğraf mı yazdığım liste mi

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220701-231708_Steam.jpg
    Screenshot_20220701-231708_Steam.jpg
    71,1 KB · Görüntüleme: 112
witcher 3
witcher 1
dont starve
dying light
sniper elite 4
ac origins
doom
fc3
hollow knight
celeste
ghost recon wildlands
serious sam 3
asetto corsa
stardew valley
Witcher 1 GOG'da ücretsiz.
AC Origins, DOOM, Sniper Elite 4, Hollow Knight ve Stardew Valley Game Pass'te var.
Game Pass almanı tavsiye ederim şahsen. AC Origins dışında diğerleri kısa olduğundan kesinlikle Game Pass üzerinden oynamanı tavsiye ederim. AC Origins biraz şüpheli bir indirime girdi. Genelde böyle şüpheli indirimlerin arkasından o oyun bedava olur. Ama bu kesin değil.
Ghost Recon Wildlands oynaman için arkadaşlarının olması lazım. Ayrıca arkadaşlarla da zevkli gelmedi bana. Bence alma.

Bu oyunları almazsan RDR2 için sana bütçe çıkıyor.

Witcher 1 GOG'da ücretsiz.
AC Origins, DOOM, Sniper Elite 4, Hollow Knight ve Stardew Valley Game Pass'te var.
Game Pass almanı tavsiye ederim şahsen. AC Origins dışında diğerleri kısa olduğundan kesinlikle Game Pass üzerinden oynamanı tavsiye ederim. AC Origins biraz şüpheli bir indirime girdi. Genelde böyle şüpheli indirimlerin arkasından o oyun bedava olur. Ama bu kesin değil.
Ghost Recon Wildlands oynaman için arkadaşlarının olması lazım. Ayrıca arkadaşlarla da zevkli gelmedi bana. Bence alma.

Bu oyunları almazsan RDR2 için sana bütçe çıkıyor.

İndirimi niye şüpheli buldun ki bir de Witcher 1 4 lira falan o dert değil Game Pass'te alınır ama her ay 40 lira vermek yerine bir kere 100 lira vermek daha mantıklı geliyor bana.

Kütüphanemde bilmem kaç tane oyun var çoğunu oynamadım. Sanki RDR2 ve yanında net oynayacağın 3 5 oyun daha alman daha mantıklı olur. Bu oyunları diğer indirimlere kadar bitirirsen diğer eksiklerini alırsın.

Kütüphanemde bilmem kaç tane oyun var çoğunu oynamadım. Sanki RDR2 ve yanında net oynayacağın 3 5 oyun daha alman daha mantıklı olur. Bu oyunları diğer indirimlere kadar bitirirsen diğer eksiklerini alırsın.
rdr 2 birçok oyun ihtiyacımı giderir gibi düşünüyorum çünkü oyunda herşey var

Yeni konular

Geri
Yukarı