RDR2 alıp az oyun almak mı, 15 oyun birden almak mı?

Biraz geç olabilir ama şunu önerebilirim. "Xbox Game Pass"(30Tl).
İçinde
  • Hollow knight,
  • Doom (tüm seri) ,
  • Ac Origin,
  • Serios Sam(tüm seri)
  • ve Sniper Elite (5 var ama 4'ten emin değilim)
Belki diğerleri de vardır hatırlamıyorum bir bak.
bulunmakta. Ve bunların çoğu bir aydan daha kısa sürede bitirebileceğin oyunlar. 30Tlye bunu alıp RDR2'yi alabilirsin.

Öbür türlü yorumuma gelecek olursak şu ana kadar harcadığım en iyi paradır RDR2'ye harcadığım para.

Hangilerini çok istiyorsan onları al bende Forza Horizon 5 alırken aynısını yaşamıştım. Alınca çok sardı beni tekrar para biriktirene kadar idare ettim

Lanet olsun Rdr2 ye başladığım güne... 1000 saati geçtim birkaç defa baştan tekrar bitirdim ama hâlâ hem hikaye hem online tarafında her gün oynuyorum. Çünkü rdr2 yi oynadığım günden beri başka hiçbir oyun tammış gibi gelmiyor. Hep bir şeyler eksik geliyor. Şimdi ne diyim sana bilmiyorum

Lanet olsun RDR2'ye başladığım güne... 1000 saati geçtim birkaç defa baştan tekrar bitirdim ama hâlâ hem hikaye hem Online tarafında her gün oynuyorum. Çünkü RDR2'yi oynadığım günden beri başka hiçbir oyun tammış gibi gelmiyor. Hep bir şeyler eksik geliyor. Şimdi ne deyim sana bilmiyorum

Oynama yanarsın demek lazım hocam.

RDR2 herkesin deneyimlemesi gereken bir oyun bence RDR2 alın. Artan parayada listenizdeki oyunlardan seçersiniz. Benim önerim artan para yeterli olursa The Witcher 3, Dying Light, Stardew Valley üçlüsünü kesinlikle almanız olur. The Witcher 1'in oynanışı şu dönemde tatmin etmez bence, Witcher 2 düşünebilirsiniz onun yerine. The Witcher 1'in hikayesini dinler veya okursunuz az buçuk bir şey oluşur kafanızda.

RDR 2 bir başyapıt seni oyuna doyuracak ve başka oyunlar sana çok basit kaçacak ama 15 oyun almak daha mantıklı farklı tatlar farklı zevkler yaşarsın RDR 2 zaten çok kendi fiyatın da kalmıyor sen 15 oyunu oynayıp bitirene kadar bir daha indirime girer diye düşünüyorum.

• Witcher 3
  • Witcher 1
  • Don't Starve
  • Dying Light
  • Sniper Elite 4
  • AC Origins
  • Doom
  • FC3
  • Hollow Knight
  • Celeste
  • Ghost Recon Wildlands
  • Serious Sam 3
  • Assetto Corsa
  • Stardew Valley
Eğer platform oyunları oynarım diyorsan. Little nightmares oyununu da eklemeni tavsiye ederim. Sadece 7 tl birde şu varki. Şimdiye kadar çıkmış en iyi platform oyunlarından biri olan Ori and wild of the wish de ekleyebilirsin. Çok iyi bir atmosferi ve insana cidden dokunan bir hikayesi var.

RDR2 oynadıktan sonra başka oyun oynamazsin zaten. RDR2 sabah akşam oynadığım halde anca 1 ayda bitirmiştim o da tam bitmemişti RDR2 al.

Yeni konular

Geri
Yukarı