RDR2 almaya değer mi?

emregece

Femtopat
Daha fazla  
  • AMD Ryzen 5 5600H.
  • GTX 1650.
  • 16 GB RAM.
  • 512 GB SSD (380 GB boş yer var)
İnternetım kesılecek, RDR2 alıp aylarca oynamayı dusunuyorum da almaya deger mı? Alırsam 230 GB bos yer olacak, bilgisayar yavaşlar mı?
Orta grafıklerde 60 ustu FPS gorur muyum?
Cihaz: Lenovo Ideapad Gaming 3 laptop.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben RDR2 için 1.5 ay indirim bekleyip, sadece RDR2 için 240GB SSD satın aldım hocam :) Hayatımda harcadığım en iyi 150TL’ydi. 130 saat gömdüm, daha 50-60 saat gömmeyi düşünüyorum. Kaçırmayın bu şaheseri.

Ben sevemedim. Grafik kalitesi vuruş hissi konu güzel. Oyun içi Fast travel olmadığı için at sürü baba sür sıkıyor. Ayrıca ölüyorsun nereden başladığın belli değil. Öldün mü bir yerden başlıyorsun kafayı çektin sabahladın mı oradamı uyanıyorsun belli değil. Dediğim gibi ben sevemedim. Oyun ağır ilerleyen bir oyun. At sürmeden dolayı. Aynı ağırlık Death Stranding var. Kalitesi tartışılmaz kişiye göre değişir. Oynamadıysan Days Gone The Witcher 3 ve Batman Arkham Knight tavsiyem.

Ben sevemedim. Grafik kalitesi vuruş hissi konu güzel. Oyun içi Fast travel olmadığı için at sürü baba sür sıkıyor. Ayrıca ölüyorsun nereden başladığın belli değil. Öldün mü bir yerden başlıyorsun kafayı çektin sabahladın mı oradamı uyanıyorsun belli değil. Dediğim gibi ben sevemedim. Oyun ağır ilerleyen bir oyun. At sürmeden dolayı. Aynı ağırlık Death Stranding var. Kalitesi tartışılmaz kişiye göre değişir. Oynamadıysan Days Gone The Witcher 3 ve Batman Arkham Knight tavsiyem.
Fast travel var, kamptan açabiliyorsunuz. Trene binebiliyorsunuz, atınız yakında olmasa bile başka at arabalarına otostop çekebiliyorsunuz.

• AMD Ryzen 5 5600H.
  • GTX 1650.
  • 16 GB RAM.
  • 512 GB SSD (380 GB boş yer var)
İnternetım kesılecek, RDR2 alıp aylarca oynamayı dusunuyorum da almaya deger mı? Alırsam 230 GB bos yer olacak, bilgisayar yavaşlar mı?
Orta grafıklerde 60 ustu FPS gorur muyum?
Cihaz: Lenovo Ideapad Gaming 3 laptop.
Kesinlikle oynanmalı 😀

Fast travel var, kamptan açabiliyorsunuz. Trene binebiliyorsunuz, atınız yakında olmasa bile başka at arabalarına otostop çekebiliyorsunuz.

Sadece Fast travel değil. Diğer nedenleri de saydım. Oyun bana geçmedi. Çok uğraştım 2 kez uğraştım. 2 kez derken. 2 kez 1-2 saat oynama şansı verdim. Ayıyı da öldürdüm. Geçmedi.:D

Yeni konular

Geri
Yukarı